Kwiaty w modzie i wnętrzu

moda
Trendy w kwiatach, modzie i wnętrzarstwie są ściśle ze sobą powiązane. Są wynikiem obserwacji tzw.

Ta solidna oferta (https://13tattoo.pl/), którą przygotowaliśmy dla miłośników opisywanej kwestii, posiada pokrewne informacje na to intrygujące zagadnienie - zobacz tu.

trendsetterów, wśród których styliści kwiatów, projektanci wnętrz i kreatorzy mody wyznaczają trendy na dany sezon. Kolory i dodatki, proponowane na pokazach mody oraz targach meblarskich, królują także w trendach kwiatowych.

moda
Chcąc zaprezentować w jaki sposób najnowsze trendy łączą się ze sobą, Biuro Kwiatowe Holandia oraz AlmiDecor zorganizowały 24 września 2008 roku spotkanie prasowe Kolekcja ZIMA 2008 w salonie AlmiDecor w Złotych Tarasach. Spotkanie dodatkowo wzbogacono pokazem strojów casual zaprojektowanych przez Violę Śpiechowicz.
Kompozycje kwiatowe wykonała Joanna Rospondek, właścicielka Bukieciarni ARTFlora w Częstochowie.

moda
Tegoroczną zimową kolekcję tworzą przedmioty nawiązujące do świata fantazji, utrzymane niekiedy w urokliwym, budzącym sentyment stylu vintage.

Jeśli ten tekst okazał się dla Ciebie wartościowy, to sprawdź też ten udostępniony tu w tym miejscu wpis - on także będzie warty uwagi.

Źródłem inspiracji są romantyczne i pełne symboliki baśniowe motywy. Wśród dodatków pojawiają się dekoracyjne i delikatne materiały: kryształ, porcelana, koronka i tiul oraz romantyczne wzory i nietypowe w formie naczynia. Zarówno we wnętrzach jak i w kwiatowych kompozycjach dominują jasne i delikatne kolory z dominacją różu, fioletu i pistacji.
19/12/21, 07:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.