Kraków: Fundacja Sztuk Wizualnych zaprasza na spotkanie z Andrzejem Kramarzem

Fundacja Sztuk Wizualnych zaprasza na spotkanie z Andrzejem Kramarzem, podczas którego opowie on o swoim najnowszym projekcie Niewidzialne mapy.

Prezentacja odbędzie się 27 lipca o godzinie 19:00 w nowej siedzibie Fundacji na ul. Ślusarskiej 9 w Krakowie. Dodatkowymi atrakcjami będzie wykład o muzyce hawjskiej oraz urodzinowy grill autora.

Program

  • 19:00–20:00 - prezentacja najnowszego, powstałego na Hawajach cyklu Niewidzialne mapy, w których porusza temat emocjonalnego stosunku do przestrzeni, mapując poszczególne miejsca za pomocą wspomnień, fotografii, dokumentów, wideo, dźwięków i sobie tylko zapoznanych „światów”. Jednym zdaniem wszystko to, czego nie można wygooglać.
  • 20:30-21:00 - wykład na temat hawajskiej muzyki połączony z dźwiękową prezentacją.
  • od 21:00 - (dla chętnych dodatkowych towarzyskich wrażeń) mini urodzinowy grill autora.

- Zgodnie z hawajskim zwyczajem zamiast prezentów mile widziane podarunki spożywcze (np. sok z kokosa, chipsy, kiść bananów Lady Fingers, sałatka, ciasto z kwiatem hibiskusa, Ahi Poke, kiełbaski Tyrolskie, tabliczka czekolady, etc.) a później to już tylko słuchamy, jemy, pijemy, rozmawiamy i cieszymy się sobą... - informują organizatorzy.

Źródła

  • Materiał prasowy nadesłany 25 lipca 2012 na


Autorzy, Źródło: Wikinews na licencji CC-BY 2.5
18/08/02, 07:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.