Rozpoczęła się siódma edycja Elite Model Look Polska 2009

]]
]]

Pozostało 21 uczestniczek konkursu Elite Model Look Polska 2009. Już za kilka dni wystartują przygotowania do Gali Finałowej konkursu. Pod okiem profesjonalistów finalistki będą poznawać tajniki pracy modelki.

Od 3 do 8 czerwca dziewczęta będą przygotowywać się do najważniejszego etapu konkursu – Gali Finałowej - podczas Elite Model School w hotelu Boss zlokalizowanym niedaleko Warszawy. Zespół profesjonalistów pomoże im doskonalić naturalne zdolności oraz przekaże umiejętności i wskazówki przydatne w modelingu, jednocześnie oceniając ich predyspozycje do pracy na wybiegu.

Uroczysta Gala Finałowa Elite Model Look 2009 odbędzie się 8 czerwca w warszawskim Teatrze Roma.

Interesuje Cię skąd czerpiemy informacje na przedstawiony w naszym artykule temat? Zachęcamy więc do nowej strony - tam oczekuje na Ciebie dodatkowe źródło (kolnet.eu/).

Zwyciężczyni polskiej edycji konkursu, będzie reprezentować Polskę w światowych eliminacjach Elite Model Look w Chinach.

Laureatka międzynarodowego konkursu podpisze kontrakt z agencją Elite. Pozostałe dziewczęta mają szansę zostać zauważone przez międzynarodową branżę modelingu.

Przez Elite, największą agencję modelek na świecie, sławę zyskały m.in. Cindy Crawford, Gisele Bündchen, Claudia Schiffer, Linda Evangelista czy Karen Mulder.

Etapy konkursu

 • 14–15 marca 2009, godz. 12:00–19:00 – castingi;
 • 28 marca 2009, godz.

  Chcesz przejrzeć nowe zajmujące wpisy? Zapraszamy zatem na witrynę autora (https://flowshop.org/products/susz-cbd-mango). Tam oczekują na Ciebie rzetelne szczegóły.

  13:00 i 17:00 – półfinały i finały regionalne;
 • 3–8 czerwca 2009 – Elite Model School w Hotelu BOSS koło Warszawy;
 • 8 czerwca 2009, godz. 20:00 – Gala Finałowa w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie.

Castingi, półfinały i finały regionalne odbywał się w takich miastach jak: Białystok, Bydgoszcz, Chorzów, Gdańsk, Kraków, Lublin, Łódź, Szczecin, Warszawa i Wrocław.

Źródła

 • Artykuł wykorzystuje materiał pochodzący z artykułu Finał Elite Model Look już wkrótce
 • Elite Model Look 2009 -

  Autorzy, Źródło: Wikinews na licencji CC-BY 2.5
21/05/06, 07:37
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.