W 2009 r. w Polsce dostępnych było 134 kanałów polskojęzycznych

Na koniec 2009 roku w Polsce dostępnych było 134 polskojęzycznych programów telewizyjnych dostępnych satelitarne i za pośrednictwem sieci kablowych - wynika z zestawienia przygotowanego przez KRRiT. 61 kanałów posiadało koncesję KRRiT, 73 kanały były koncesjonowane przez regulatorów zagranicznych. W ciągu całego 2009 przybyło 13 nowych, koncesjonowanych kanałów TV.

Na koniec 2009 roku wpisanych do rejestru KRRiT, obejmującego programy rozprowadzane w sieciach telewizji kablowej było ponad 450 operatorów telewizji kablowej.

Już teraz wejdź na ten odsyłacz i zweryfikuj u źródła (https://boskabijoux.pl/k/bizuteria-damska/kolczyki-damskie/pozostale-kolczyki-damskie/), żeby mieć absolutną gwarancję, że wszelkie informacje uzyskiwane na takiej stronie są miarodajne.

Operatorzy ci zarządzają ponad 4,5 mln gniazd abonenckich, a ich możliwości szacuje się na ok. 7 mln.

Liczba gospodarstw domowych w Polsce wynosi ok. 13,5 mln, z czego prawie 4,5 mln gospodarstw korzysta z indywidualnych zestawów do odbioru telewizji satelitarnej.

Czy uzyskane tutaj wiadomości okazały się atrakcyjne? Jeśli tak, to więcej zobaczysz w ofercie (https://boskabijoux.pl/k/bizuteria-damska/bransoletki-damskie/pozostale-bransoletki-damskie/), która również bez wątpienia będzie zachęcająca.

Łącznie dostęp do programów satelitarnych ma więc ponad 65% ludności Polski - podała KRRiT.

Źródła

  • Artykuł wykorzystuje materiał pochodzący z artykułu UTV: Ponad 130 kanałów polskojęzycznych


Autorzy, Źródło: Wikinews na licencji CC-BY 2.5
20/02/08, 07:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.