Runy - Zaczarowany Świat Runy 8 Wunjo

tuna Wunjo
Oprawcowane przez: www.4taroty.pl
Runa Wunjo jest ósmą Runą w Futharku. Na karcie Voenix widać ucztujących ludzi w różnym wieku, od malutkiego dziecka do starca. Ucztuje nawet pies. Postaci przedstawione na karcie są pogodne, radosne.

Ogólnie klimat karty utrzymany w ciepłych barwach. Bo Runa 8 Wunjo oznacza wesołość, nadzieję, radość, ucztowanie w gronie najbliższych, czy przyjaciół. Teraz jest czas radości i umiejętności cieszenia się życiem.

Czas działania Wunjo w życiu Odyna to czas szczęścia, bo urodził mu się ukochany syn Baldar, który został królem całego świata, a którego kochali wszyscy. Matka Baldara, piękna bogini Frigg, uprosiła cały świat zwierząt i roślin o ochronę dla syna. Co się dalej wydarzyło, opowie nam następna Runa. Teraz jednak Odyn, jego ukochana bogini Frigg i całe otoczenie przepełnia radość, śmiech i beztroska. Takie przesłanie i dla nas niesie ta pogodna energia Runy 8 Wunjo.

Żywiołem Runy 8 Wunjo jest Powietrze, znak ten emanuje energią męską.

Jeśli będziesz medytować z Runą Wunjo, możesz zobaczyć, jak zbliżasz się do swojego domu. Podchodzisz coraz bliżej i nie możesz wejść do środka, bo dom jest zamknięty. Nie widzisz ani zamka, ani klamki, nie masz też klucza, by otworzyć drzwi. Siadasz na progu i wcale nie czujesz się zdenerwowany. Przed twoimi oczami zaczynają pojawiać się wspomnienia fajnych chwil, gdzie tańczyłeś z radości i śmiałeś się beztrosko, zaczynasz uśmiechać się i nagle widzisz, że w drzwiach pojawił się zamek.
Przypominasz sobie kolejne śmieszne sytuacje ze swojego życia i po każdym uśmiechu pojawia się w twojej wizji klamka, dostajesz też klucz.
I nagle rozumiesz, że wiele spraw, czy trudów życia zwyciężyłeś przy pomocy optymizmu i pogody ducha. Twoje serce wypełnia się radością, nadzieją, szczęściem i tymi wspaniałymi uczuciami obdarzasz ludzi wokół siebie i sam czerpiesz siły z tej radości.
W twojej medytacji może pojawić się kolor amarantowy, złoty, żółty, możesz dostać też w prezencie cyrkonie, złoto lub drogocenny diament.

Dlaczego zachęcam do medytacji z Runą 8 Wunjo?
Graficzny znak Runy 8 Wunjo emanuje energią radości, dobrze wpływa na układ odpornościowy, leczy problemy skórne, dobrze działa przeciw depresji i smutkowi, pomaga zrealizować marzenia, uzupełnia energię w czakrze gardła. Medytując z Runą Wunjo, nastawiamy się na odbiór wibracji śmiechu i radości, a w nasze życie wkracza optymizm i uzdrowienie.

Kiedy Runa 8 Wunjo pojawi się w rozkładzie w pozycji prostej, oznacza dla nas dobre interesy, możliwość wygranej, zadowolenie finansowe. Dobra sytuacja materialna, umiejętność cieszenia się nawet drobiazgami, wyleczona depresja to przecież powody do radości.
Jeśli pytamy o partnerstwo, pojawienie się tej Runy zapowiada udany związek, szczęście i harmonię, a dla samotnych oznacza odnalezienie tego jedynego/ tej jedynej.
Pełnia zdrowia lub powrót do zdrowia to kolejne powody do dużej radości.
Zawodowo Runa 8 Wunjo zapewnia nam karierę, nawet sławę i fantastyczne perspektywy w pracy, która daje nam radość, którą wykonuje się z pasją.
W nauce bez problemów, zdane egzaminy, zrealizowane zamierzenia, sukces naukowy.

Jeśli jednak Runa 8 Wunjo na postawione pytanie ułoży się w pozycji odwróconej, czekają nas kłopoty. Przed nami możliwość strat finansowych, należy uważać, bo możemy podjąć złe decyzje finansowe.
Ogarnie nas smutek, kiepski nastrój, skłonność do zbędnego zamartwiania się.
W partnerstwie – możliwość zerwania związku, rozpad małżeństwa i brak porozumienia, rozwód, napięcia i kłótnie, dotyczy to również członków rodziny, przyjaciół.
W zdrowiu - mogą wystąpić krótkie niedyspozycje, bóle gardła, dopadnie nas przeziębienie lub grypa położy nas do łóżka. Całe szczęście, na krótko.
Losując odwróconą Runę 8 Wunjo, uważajmy w pracy, bo możemy dostać wymówienie lub przeniesiemy się na niższe stanowisko albo nikt nas nie doceni. W nauce też problemy, słabsze oceny na egzaminach, wagary, przejściowe niepowodzenia.

Losując odwróconą Runę 8 Wunjo, nie załamujmy jednak rąk. Decyzje, które będziemy podejmować, muszą być przemyślane, dopracowane. Warto nawet trochę przesunąć je w czasie. Miejmy zaufanie do swoich umiejętności. W partnerstwie spróbujmy przeprosić, naprawić błąd, wyrzućmy z serca żal do partnera, członka rodziny czy przyjaciela, który nas zranił czy zdradził.
Bo życie toczy się dalej, przed nami kolejne wyzwania, po trudnych chwilach znów zagości w naszym życiu radość, a płakać będziemy, ale… ze śmiechu. Tego wszystkim Wam życzę.

Elżbieta Ellis
Zainspirowane przez: www.4taroty.pl
20/02/19, 07:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.