Kraków: „Ach ten cyrk” – projekt wymiany młodych cyrkowców

Jazda na monocyklu, clownada, żonglerka, akrobatyka partnerska, kręcenie poi i kije - to tylko niektóre umiejętności, w jakich szkolić się będzie młodzież z Polski i Niemiec, biorąca udział w projekcieAch ten cyrk – Projekt Dwustronnej Wymiany Młodych Cyrkowców.

Od 6 do 14 sierpnia w Krakowie i Korzkwi pracować razem będą młodzi cyrkowcy, w wieku od 10 do 20 lat, z Grupy Happenerskiej Nowa Huta, działającej w Ośrodku Kultury Kraków - Nowa Huta oraz z Zirkusschule Tasifan z Weimaru. Uczestnicy będą razem mieszkać oraz brać udział w warsztatach cyrkowych i animacjach językowych. Animacje mają pomóc przełamać bariery językowe, zmotywować do współpracy grupowej oraz służyć lepszemu poznaniu się uczestników.

Otwórz ten link elektroniczny system obsługi klienta. Na stronie znajdziesz ciekawe wiadomości na ten temat, opisane w naszymtekście.

Ponadto, każdy uczestnik wybierze 1 warsztat, w którym będzie pracował przez cały czas trwania projektu.

Warsztaty będą okazją do wymiany doświadczeń cyrkowych pomiędzy młodzieżą, a także przygotowaniem ich do finału projektu Akcja-Cyrk.

Czy wpisy zaprezentowane na stronie (http://patataj.com/karczma) w pełni Cię uszczęśliwiły? Sądzimy, że tak. Ale, jeżeli pragniesz więcej, to najedź tu.


Źródła

  • Artykuł wykorzystuje materiał pochodzący z artykułu Ach ten Cyrk!, Kraków


Autorzy, Źródło: Wikinews na licencji CC-BY 2.5
19/05/23, 07:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.