Runy – zaczarowany Świat Runy 14 Perthro

runa Perthro
Oprawcowane przez: www.4taroty.pl
Perthro jest czternastą Runą w Futharku i jest bardzo tajemniczą Runą. Na Karcie Voenix widać prządki losu, trzy siostry Norny: Urd (Co Zaistniałe - Przeszłość), Norna Verdanti (To Trwające - Teraźniejszość, którą poznaliśmy w Runie Isa) oraz Norna Skuld (To Co się Jeszcze Zdarzy – Przyszłość). Norny są córkami Olbrzyma Nocy, dlatego reprezentują trzy fazy księżyca – księżyca ubywającego, przybywającego i księżyca w pełni.

Po narodzeniu dziecko otrzymuje od Norn długość i nić życia (podobnie jak dobre i złe wróżki z bajek obdarowywały niemowlęta). Ponieważ najstarsza z Norn pamięta poprzednie winy, dlatego na każdego nowonarodzonego człowieka nakłada trudności życiowe. Kiedy mija czas człowieka, Norny przecinają nić życia.
Runa Perthro pokazuje nam przyczyny zdarzeń i ich skutki. Kiedy chcemy rozwiązać problem, wystarczy, że zrozumiemy przyczynę zaistniałej sytuacji i już mamy połowę rozwiązania, później wystarczy tylko podjąć dobre decyzje i… problem znika.
Runa Perthro jest więc Runą Losu (Przeznaczenia) i Runą ochronną.

Losując Runę 14 Perthro w pozycji prostej, możemy być pewni, że szczęśliwie rozwiążemy problemy, poznając ich przyczyny i doświadczając skutków, umiemy przepracować swoją życiową lekcję.
Runa Perthro zapowiada też nieoczekiwany zysk (może warto wtedy zagrać w lotto?).

Żeby uzyskać świeże informacje na opisywane zagadnienie przenieś się tutaj (http://eccoholiday.com/p/cypr), a zapewne nie będziesz zawiedziony Sprawdź to!


W okresie trwania czasu Perthro mamy jasny umysł, wykorzystajmy więc pomyślny czas na wymyślenie dobrych planów związanych z przyszłością.
W zdrowiu Runa Perthro zapowiada przyrost sił lub powrót do zdrowia, a w pracy – początek kariery.

Kiedy zaś, szukając odpowiedzi na zadane pytanie, wylosujemy odwróconą Runę 14 Perthro, wtedy jest ona dla nas ostrzeżeniem we wszystkich aspektach życia. Uważajmy na alkohol i możliwe z tym związane kłopoty.
W partnerstwie trudny czas naprawiana błędów lub odpracowania karmy.
W zdrowiu – możliwy zabieg z narkozą.
Uważaj też na fałszywych przyjaciół.

Przesłaniem odwróconej Runy 14 Perthro jest zdanie:
"Zmień obecną sytuację, słuchaj intuicji, medytuj i we wszystkim zachowaj umiar".

Medytacja z Runą 14 Perthro
Runa 14 Perthro jest Runą tajemnicy, Runą Losu. Chcąc poznać swoją przyszłość, medytuj ze znakiem graficznym Runy Perthro. Dlaczego?
Medytując z Runą 14 Perthro, udaj się w piękne miejsce, na łąkę, do lasu, na plażę lub egzotyczną wyspę. Tam w spokoju i ciszy otrzymasz energię dla twojego "trzeciego oka", wzmocnisz swoje talenty parapsychiczne i…
Zobaczysz najlepsze rozwiązanie, którego poszukujesz od dłuższego czasu, zobaczysz też rozwój swojego planu, dowiesz się, czy jeszcze masz coś dopracować, czy też twój plan jest dobry i przemyślany, a ty jesteś gotowy na zmiany. W medytacji poznasz też zbawienne działanie ciszy. Bo w chaosie trudno podejmować trafne decyzje, natomiast w ciszy krystalizują się wszelkie plany i zamierzenia.

W medytacji z Runą Perthro możesz otrzymać minerały: ametyst i akwamaryn. Kamienie te wspierają rozwój duchowy, pomagają osiągnąć stan medytującego umysłu, pomagają również ograniczyć spożycie alkoholu, używek czy leków uspokajających. Medytując z tą Runą, odzyskujemy radość życia, umysł wycisza się, a my widzimy świat w innych, cieplejszych barwach.
W twojej medytacji z Runą Perthro mogą pojawić się też kolory w odcieniach brązu, fioletu czy czerni. Możesz również zobaczyć swoim "trzecim okiem", jak przekuwasz w kuźni, przy komputerze, czy w ciemnej jaskini swoje pomysły i dobre plany na wspaniałą przyszłość i szczęście.
Medytując z Runą 14 Perthro, możesz zobaczyć, jak realizują się twoje, nawet te najbardziej skryte marzenia.

Elżbieta Ellis
Zainspirowane przez: www.4taroty.pl
20/10/06, 07:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.