Kraków: operowy tramwaj przejedzie ulicami miasta

W Tłusty Czwartek, 3 marca na ulicach Krakowa pojawi się specjalny operowy tramwaj. Między godziną 14 a 18 będzie można wsiąść do rozśpiewanego pojazdu w którym będzie można spotkać realizatorów i śpiewaków Opery Krakowskiej.

Na wszystkich pasażerów, którzy zdecydują się na darmową przejażdżkę tym tramwajem będą czekały liczne atrakcje i niespodzianki. Pasażerowie będą mieli możliwość zapoznania się z tekstem piosenek z musicalu "Mały Lord", a także będą mogli spróbować swoich głosów śpiewając je wraz z operowymi wykonawcami!

Tramwaj będzie jeździł między godziną 14 a 18 na trasie: Rondo Mogilskie (Opera Krakowska) – Lubicz – Dworzec Główny – Basztowa – Teatr (kliknij teatr ognia wesele) Bagatela – Plac Wszystkich Świętych – Poczta Główna – Starowiślna – Rondo Grzegórzeckie – Rondo Mogilskie (Opera Krakowska).

Podróżujący tramwajem będą mogli porozmawiać z wykonawcami Opery Krakowskiej, z aktorami grającymi w "Małym Lordzie", a także z realizatorami wśród których znajdzie się także reżyser musicalu Janusz Szydłowski.

Na wszystkich, którzy zdecydują się na tę przejażdżkę operowym tramwajem będzie czekał słodki poczęstunek.

Na okazję tego wydarzenia została przygotowana specjalna "Gazeta Operowa", która będzie rozdawana w tramwaju i na niektórych przystankach na jego trasie.

Operowy tramwaj jest elementem innowacyjnej akcji promocyjnej zapowiadającej zbliżającą się światową prapremierę musicalu „Mały Lord", która odbędzie się na deskach Opery Krakowskiej 12 marca.

Źródła

  • Aktualności » Operowy Tramwaj na ulicach Krakowa! - Oficjalna strona Opery Krakowskiej


Autorzy, Źródło: Wikinews na licencji CC-BY 2.5
19/12/20, 07:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.