Prezent na urodziny z nutką kreatywności

Życie człowieka to wiele momentów przełomowych. Najczęściej są to symboliczne granice, które traktujemy jako motywacje do zmian. Trzydzieste urodziny są traktowane jako jeden z takich przełomów, bowiem podobno wtedy zaczyna się prawdziwe życie. To magiczna bariera wiekowa, która stanowi dla nas przejście z młodości w dorosłość. Ta granica nie jest jednak jeszcze mocno zarysowana, więc śmiało możemy przekraczać ją w obie strony, łączyć dwa stany i mieć z tego niezłą zabawę.

Zmiany, które następują po przełomowych momentach mogą dotyczyć różnych aspektów
Latanie na paralotni
Oprawcowane przez: Prezentokracja.pl
Zainspirowane przez: Prezentokracja.pl
Trzydzieste urodziny to często motywacja do postanowień: chcemy zmienić pracę, zarabiać więcej pieniędzy, założyć rodzinę, stać się bardziej odpowiedzialni, zacząć żyć zdrowo. Wszystko to prowadzi 30-latków w stronę dorosłości.

Celebrowanie okrągłych rocznic to już tradycja. A trzydziestka to okazja szczególnie wyjątkowa.

Ekscytujący tekst? Jeżeli tak myślisz, kliknij ten link. Tam czeka na Ciebie więcej bonusów (https://memento-wroc.pl/kremacja/) - one też Cię żywo zainteresują.

Huczna impreza, mnóstwo znajomych i prezenty, które bywają złośliwe, stereotypowe i wskazują na to, jak ludzie nas spostrzegają. 30-letni singiel dostanie dmuchaną lalę i butelkę bourbona, trzydziestoletnia mężatka może spodziewać się książki kucharskiej i robota kuchennego a trzydziestoletni biznesmani najpewniej dostaną poradnik motywacyjny lub skórzaną aktówkę.
A przecież można ciekawiej. Podpowiadamy jak wyjść poza schematy i sprawić trzydziestolatkom frajdę, która nie będzie przypominała im o upływie czasu, ale zapewni wspomnienia na całe życie.

Ścigaj się i lataj - prezent na 30 urodziny dla Niego
Szybkie samochody to obiekt westchnień mężczyzn w każdym wieku. Trzydziestolatek zapewne ucieszyłby się ze sportowego wozu, ale taki prezent przekracza możliwości finansowe większości z nas. Równie wielką radość sprawi przejażdżka samochodem rajdowym. Szczególnie godny uwagi jest rajdowy trening jazdy Subaru lub Mitsubishi – zarówno jedno jak i drugie auto dostarcza ekstremalnych emocji i wrażeń. Równie mocne doznania zapewni jazda na torze za kółkiem Lamborghini – dla prawdziwych amatorów prędkości. A jeśli jazda autem to zbyt przyziemny prezent to polecamy coś odlotowego: lot paralotnią w tandemie.

Jedz i relaksuj się - prezent na 30 urodziny dla Niej
Masaż
Oprawcowane przez: Prezentokracja.pl
Zainspirowane przez: Prezentokracja.pl
Co w takim razie zachwyci trzydziestolatki? Doskonałym pomysłem na prezent będzie romantyczna kolacja dla dwojga, ponieważ kobiety uwielbiają dzielić się swoimi emocjami i wspólnie celebrować okazje. Blask świec i pyszne potrawy podkreślą uroczysty charakter urodzin, ale także sprawią, że kobieta poczuje się wyjątkowa i warta miliona dolarów. Równie niezwykłym prezentem na 30 urodziny może być masaż, który zrelaksuje, pobudzi zmysły i rozpieści ciało. Po takich zabiegach każda kobieta czuje się młodo a 30 lat może być tylko powodem do dumy.

---
O firmie: oferuje prezenty w postaci przeżyć. W asortymencie firmy znajduje się ponad 120 prezentów, tak różnych jak rajdowy trening jazdy, masaż tajski z olejkami aromatycznymi, nauka sexy dance czy lot szybowcem lub balonem. Bon prezentowy zakupiony w sklepie internetowym lub w siedzibie firmy we Wrocławiu uprawnia do realizacji przeżycia w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu. Firma działa od 2009 roku i stale rozszerza ofertę o nowe inspirujące przeżycia. Prezentokrację znaleźć można na Facebook'u pod linkiem: .
Zainspirowane przez: Prezentokracja.pl
Oprawcowane przez: Prezentokracja.pl
21/12/17, 07:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.