Śmieszne prezenty ślubne

Prezent Ślubny, Owca Pan Młody i Panna Młoda
Oprawcowane przez: Sheepworld
Zainspirowane przez: http://znajdz-prezent.pl
Ślub, to bardzo ważne, ale i radosne wydarzenie w życiu dwojga ludzi. Uroczystej przysiędze dwojga, towarzyszy tłum gości. Patetyczna atmosfera rozluźnia się nieco dopiero podczas przyjęcia weselnego, składania życzeń i wręczania prezentów.

Prezenty dla Państwa Młodych, to przeważnie szablonowa lista urządzeń i gadżetów, przydatnych w życiu codziennym. Pewne zwyczaje jednak ulegają zmianom. Lista prezentów przygotowywana jest najczęściej przez młodych. Coraz więcej Par życzy sobie także, aby zamiast dekoracyjnych bukietów, goście przynosili artykuły szkolne i kupony losowe totolotka. Zgromadzone artykułu biurowe. papiernicze, oraz misie ślubne i inne zabawki, przekazywane są na "zbożny cel" - dzieciom z domów dziecka.

Śmieszne ślubne prezenty
Ślubne gadżety towarzyszą zabawom weselnym. Śmieszne pomysły na prezent ślubny, także są mile widziane. Wszystko to jednak zależy od Pary Młodej. Zanim więc pomysł na śmieszny prezent ślubny zalęgnie się w głowie gościa, warto by najpierw zorientował się w guście Młodych.

W ramach inwencji własnej, do prezentu, można złączyć zabawne gadżety ślubne: śmieszne kieliszki, śmieszne kubki, czy też portret ślubny – karykatura.

Najczęściej Śmieszne prezenty ślubne darowane są w wieczór kawalerski i wieczór panieński. Jako podarunki na pożegnanie życia kawalerskiego i panieńskiego doskonale sprawdzą się: owca Panna Młoda i Pan Młody, koszulka Żona albo zdrowie, czy też bardzo duża świnka skarbonka „Na wspólną przyszłość”, w której można gromadzić „datki” z weselnych kopert już podczas imprezy. ślubne - odkryj serwis -
Zainspirowane przez: opracowanie własne
Oprawcowane przez: A.B.
20/09/17, 07:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.