Gadżety na wieczór panieński i kawalerski

Wieczór panieński
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu
Wieczór panieński i wieczór kawalerski, to popularny zwyczaj pożegnania życia w pojedynkę. Na czym polega wieczór kawalerski i panieński? Jak powinien wyglądać? Kiedy i gdzie go zorganizować?

Wieczór panieński i kawalerski, to imprezy organizowane dla narzeczeństwa, przed wstąpieniem w związek małżeński. W założeniu zwyczajowym, jest to pożegnanie hulaszczego życia w pojedynkę i ostatni wieczór podczas którego kawaler i panna mogą zaznać przyjemności, których nie można im będzie doświadczać we wspólnym życiu małżeńskim.

Należy zaznaczyć, że kawaler spędza wieczór kawalerski wyłącznie w męskim gronie, a jego uczestnicy, a zarazem organizatorzy, ponoszą wszystkie koszty z tym związane. Te sama zasada dotyczy wieczoru panieńskiego. Panna spędza wieczór wyłącznie w gronie kobiecym.

Z wieczorem kawalerskim i panieńskim związany jest także zwyczaj gier i zabaw zespołowych, powiązanych z wierzeniami i tradycją. Obecnie jednak nie jest to przestrzegane. Ze względu na popularność zdarzenia, na rynku, dostępne są gotowe oferty firm, które zajmują się całościową organizacją tego typu imprez. Należy wówczas wziąć pod uwagę znacznie większy koszt, który przypadnie „na głowę” każdego ze współorganizatorów z osobna.

Pomysłów na organizację wieczoru panieńskiego i kawalerskiego jest całe mnóstwo. Jednak aby się dobrze bawić wystarczy odrobina fantazji i zaangażowania.

Jak zorganizować wieczór kawalerski i panieński?
Po pierwsze i najważniejsze – to Pan Młody lub Panna Młoda jest bohaterem wieczoru i nie należy o tym zapominać. To najważniejsza zasada, wokół której można budować całą resztę fabuły.
Kolejną, bardzo ważną sprawą jest wybór miejsca i zebranie budżetu. Impreza może odbyć się gdziekolwiek: w domu, w klubie, na otwartym terenie, w dyskotece (itd.). W zależności od wybranego miejsca konstruujemy scenariusz wieczoru.

Podczas hucznej zabawy, można organizować krótkie gry i zadania – wyzwania, które Pan młody lub Panna Młoda będą musieli wykonać. Za każde niewykonane zadanie powinna być wymierdźwięk (look poznaj naszą firmę)a kara (lub karniak).
W organizacji zadań mogą pomóc gadżety na wieczór kawalerski i gadżety na wieczór panieński. Karty z zadaniami, dyplomy wzorowej żony i męża, bieliznę z cukierków, świecące rogi, kajdanki z futerkiem i sprośne gadżeciki, dostępne są w każdym sklepie z artykułami erotycznymi.

Prezenty – gadżety dla niego i gadżety dla niej
Serce, prezent
Oprawcowane przez: dougiasp
Zainspirowane przez: http://sxc.hu
Na koniec zabawy wręcza się prezent, na który składają się wspólnie wszyscy uczestnicy wieczoru. Warto postarać się aby podarunek był niezapomniany, praktyczny i trafiony.
Jeśli spodziewamy się, że podarunki rzeczowe nie sprawią satysfakcji osobie obdarowywanej, warto zapoznać się z ofertą pakietów z kursami, usługami lub wydarzeniami. Będzie to doskonały prezent na wieczór imprezy (zobacz patrz szczegóły)ieński lub kawalerski.
Wybór jest ogromny. Olbrzymią popularność zdobyły: pakiety dla niej i dla niego.
Przyszła Panna Młoda z pewnością ucieszy się z ofert kosmetycznych i relaksacyjnych, jak: Relaks&SPA, Masaż Lomi Lomi, czy Stylizowanej sesji foto.
Wśród pakietów dla niego, prym wiodą oferty motoryzacyjne i ekstremalne, takie jak: Paintball – udział w bitwie, Rafting, Lot widokowy samolotem Cessna, gokarty i Quady.

Wśród ofert można znaleźć także ciekawe propozycje dla dwojga, np.: Relaks w towarzystwie ukochanej osoby, Romantyczny wieczór we dwoje, Nurkowanie dla dwóch osób, Gokarty dla dwojga, czy Lekcja kajakarstwa górskiego dla dwojga.

Organizując wieczór kawalerski lub panieński pamiętajmy o dobrej organizacji czasu i rozrywki. Odrzućmy w kąt oklepane pomysły na rzecz zaangażowania, inicjatywy i kreatywności własnej. Oto cała tajemnica udanego wieczoru, który pozostanie w pamięci do końca życia.
Zainspirowane przez: opracowanie własne
Oprawcowane przez: A.B.
19/10/22, 14:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.