W pionie, w poziomie, w przestrzeni - wernisaż w Loftach Platinum

Wernisaż w Loftach Platinum, "Krystalizacja przestrzeni" Ludwiki Ogorzelec
Oprawcowane przez: Czesław Chwiszczuk
Zainspirowane przez: Grupa Archicom
W najbliższą środę o godz. 19.30 siedmiu wrocławskich twórców zaprezentuje swoje prace w ramach wystawy zbiorowej pod tytułem „W pionie, w poziomie, w przestrzeni”. To nietypowy, artystyczno - architektoniczny eksperyment w przestrzeni wrocławskich Loftów Platinum.

Artyści dostali do swojej dyspozycji powierzchnię niewykończonych loftów. W odrestaurowanym, XIX-wiecznym obiekcie w sercu Wrocławia wkrótce zamieszkają ludzie. Podczas wystawy będzie można przekonać się jak poradzili sobie z ujarzmieniem industrialnej przestrzeni.

Każdy z artystów dostał jedno mieszkanie do zaaranżowania i twórczego przetworzenia. Środki wyrazu w każdym przypadku są inne. Ludwika Ogorzelec wypełniła całą przestrzeń kolejną pracą z cyklu „Krystalizacja przestrzeni”. Małgorzata Dyrda-Kujawska wprowadza do loftów ceramikę, Leszek Frydryszak - malarstwo i grafikę, a Bożena Grzyb-Jarodzka, Renata Micherda-Jarodzka i Urszula Wilk – swoje obrazy. Eugeniusz Minciel stworzył obraz w obrazie. Wernisaż jest przykładem, jak indywidualizm i działanie twórcze kształtują przestrzeń, w której żyjemy.

Wernisaż w Loftach Platinum, obrazy Bożeny Grzyb
Oprawcowane przez: Czesław Chwiszczuk
Zainspirowane przez: Grupa Archicom

Mecenasami wystawy są wrocławski deweloper Archicom oraz ArtHotel.

Wernisaż odbędzie się 14 marca o godzinie 19.30 w Loftach Platinum przy ulicy Inowrocławskiej 21 (wejście bramą). Wystawa będzie otwarta również w czwartek, 22 marca w godz. 18.00-20.00. Wstęp bezpłatny.

Zainspirowane przez: Grupa Archicom
Oprawcowane przez: Marianna Zbyryt
23/02/04, 07:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.