Multibox – idealny pomysł na wyjątkowy prezent ślubny.

prezent ślubny
Jak co roku lato, słońce oraz okres wakacyjny sprzyjają miłości i zakochanym. Wiele par właśnie w tym czasie decyduje się na zawarcie związku małżeńskiego i powiedzenie sobie sakramentalnego "TAK". Zanim jednak nastąpi ta jedyna, wyjątkowa i szczególna chwila przyszła Para Młoda dokonuje wszelakich starań, aby ten dzień i cała uroczystość były magiczne. Aby każdy z gości zapamiętał ją na zawsze…

Ślub jest wydarzeniem wyjątkowym dla Nowożeńców. Wszystkie szczegóły muszą być dopracowane. Jednak nie tylko przed Parą Młodą wiele pracy, stresów, wypełniania dokumentów i innych formalności. Zaproszeni goście również będą dążyli do tego, aby ich prezent ślubny był oryginalny i jedyny w swoim rodzaju, tak samo, jak szczególny będzie ten dzień dla Młodej Pary. Jednak, co wybrać gdy wszystko już praktycznie było? I tu pojawia się odwieczny problem. W dzisiejszych czasach nie wystarczy już po prostu pójść do sklepu i wybrać coś praktycznego, np. do nowego mieszkania "młodych". Chodzi bardziej o podarowanie emocji i prezentu, który ich zaskoczy. Teraz jest to już możliwe dzięki firmie Wonderbox, która wychodzi ze swoją nadzwyczajną ofertą na naprzeciw "poszukiwaczom prezentów".

-"Dzięki Wonderboxmożemy podarować Nowożeńcom naprawdę coś nietuzinkowego, a mianowicie Multibox czyli aż 20 różnorodnych atrakcji dla dwojga w wśród których znajdziemy: pobyty w hotelach, salonach fitness, zabiegi kosmetyczne, atrakcje sportowe, kurs jogi, nauka gotowania, salsy, a nawet kurs uwodzenia! Taki Wonderbox zawiera: bon podarunkowy wymienialny na jedną z zaprezentowanych atrakcji oraz katalog z przedstawioną ofertą oraz kontaktem do usługodawcy" - mówi Beata Marciniak Product & Communication Manager z firmy Wonderbox Pologne.

prezent ślubny
Para Młoda, która otrzyma taki Wonderbox może wybrać jedną z atrakcji i przeżyć proponowanych w katalogu, które będzie mogła samodzielnie zarezerwować bezpośrednio w dniu, który jej najbardziej odpowiada, bez żadnych dodatkowych kosztów. Dlatego też poza wyjątkowym prezentem ofiarujemy coś jeszcze, a mianowicie wolność wyboru i wiele niezapomnianych przeżyć.

Wejdź na ten link, by poznać podobne teksty. Dla przykładu zobacz serwis (http://lubelskiewesele.pl/11-najpopularniejszych-piosenek-na-pierwszy-taniec/), który proponuje zajmującą Cię tematykę, a na pewno się nie rozczarujesz.

A jak działa Wonderbox - Multibox? To proste. Osoba obdarowana otrzymuje Wonderbox (eleganckie pudełko (sprawdź ofertę -pudełko decoupage) prezentowe). W jego wnętrzu znajduje się katalog oraz bon podarunkowy. Z katalogu, osoba obdarowana wybiera najciekawszą dla siebie atrakcje. Następnie samodzielnie dokonuje rezerwacji (np. zabieg kosmetyczny, kurs tańca, pobyt w hotelu i wiele innych) w dogodnym dla siebie terminie i miejscu. Bonem podarunkowym regulujemy koszt za skorzystanie z wybranej usługi i cieszy się przeżyciami o których marzyła oraz doznaniami które lubi.

prezent ślubny
Przed nami 3 ślubne miesiące: sierpień, wrzesień i październik. Może warto już dziś pomyśleć i wybrać wyjątkowy prezent Wonderbox – Multibox dla naszych bliskich. Podarujmy Nowożeńcom w tym wyjątkowym, ważnym dniu nie tylko naszą przyjaźń i obecność ale również wiele niezapomnianych przeżyć i emocji.

Od połowy września 2008 roku firma Wonderbox zmienia nazwę pudełka prezentowego Multibox na Carpe Diem i w tej kategorii produktów multitematycznych wprowadzi nowy, ekskluzywny Wonderbox DOLCE VITA. Wszystkie atrakcje podzielone będą na 5 kategorii: zabiegi spa, sporty ekstremalne, pobyty w hotelach, atrakcyjne kursy, ekskluzywna kolacja w restauracji. Średnio po około 130 atrakcji w każdym pudełku prezentowym do wyboru i zrealizowania w większych miastach Polski.

Wonderbox Pologne jest filią francuskiej firmy Multipass - Wonderbox Idea Wonderbox powstała z prostej myśli: coraz trudniej jest ofiarować prezent, który sprawiłby naprawdę przyjemność. Wonderbox przyjął to wyzwanie proponując, jako pierwsza firma w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, oryginalne i gotowe rozwiązanie: tematyczne Wonderbox w formie eleganckiego pudełka, zawierającego piękny katalog z zaprezentowanymi atrakcjami i bon podarunkowy wymienialny na jedną z nich. Dostępne kategorie Wonderbox, to: Adrenalina, Kolacja dla dwojga, Uroda prestiż i Multibox. Wonderbox, jedyny taki prezent! I tysiące okazji, by go podarować! "Luksus w dzisiejszych czasach, to przeżywać a nie posiadać"
Zainspirowane przez: AS mediadesign
20/07/04, 07:16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.