Wrocław: VIII Wrocławski Przegląd Kultury Studenckiej

W dniach 24–25 listopada 2012 r., w auli budynku C-13 Politechniki Wrocławskiej, odbędzie się ósma edycja Wrocławskiego Przeglądu Kultury Studenckiej, imprezy organizowanej z ramienia fundacji "W górach jest wszystko, co kocham".

W tym roku Przegląd został wyjątkowo okrojony z trzech do dwóch dni – tradycyjne, piątkowe koncerty zamienione zostaną na towarzyszące imprezie warsztaty wokalne. W sobotę i niedzielę widzowie będą mogli obejrzeć zespoły z kręgu piosenki turystycznej i poezji śpiewanej, odbędzie się również konkurs dla młodych wykonawców.

Ceny biletów to: 20 zł (bilet ulgowy na jeden dzień festiwalu), 30 zł (bilet normalny na jeden dzień festiwalu), 35 zł (karnet ulgowy uprawniający do wejścia na każdy z koncertów) i 55 zł (karnet normalny uprawniający do wejścia na każdy z koncertów).

Program VIII WPKS

  • Sobota, godz. 15:imprezie (polecamy nagłośnienie warszawa)– koncert konkursowy.
  • Sobota, godz. 19:30 – laureat WPKS 2011, zespół Jednym Słowem.
  • Sobota, godz. 20:00 – wrocławska premiera płyty W górach jest wszystko co kocham, cz. VIIIDom o Zielonych Progach, Myśli Rozczochrane Wiatrem Zapisane, Chwila Nieuwagi, 4razy w Roku.
  • Niedziela, godz. 14:imprezy (polecamy oświetlenie koncertowe)– koncert laureatów konkursu.
  • Niedziela, godz. 16:00 – koncert poezji Wiesławy Kwinto-Koczan Nocne niebo śpiewa AniołamiMałżeństwo z Rozsądku, Dom o Zielonych Progach, Nad Porami Roku, Zespół Qsz, Grzegorz Śmiałowski.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian programu.

Źródła

  • Oficjalna strona VIII WPKS - Strony fundacji "W górach jest wszystko co kocham" - 17 listopada 2012


Autorzy, Źródło: Wikinews na licencji CC-BY 2.5
19/10/22, 14:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.