Kraków: Selector Festival kolejnym festiwalem muzycznym w Polsce

W dniach 5-6 czerwca 2009 r. w Krakowie odbędzie się pierwsza edycja Selector Festival. Będzie to kolejna, po Coke Live Music Festival, impreza organizowana w tym mieście przez agencję AlterArt.

Festiwal prezentował będzie szeroko pojętą muzykę elektroniczną:

Cała "warstwa muzyczna" uzupełniona będzie działaniami na styku muzyki i sztuki multimedialnej – dźwięk zostanie połączony z multimedialną oprawą wizualną i instalacjami przestrzennymi. Ogłoszony został także konkurs, którego laureaci otrzymają kontrakt na stworzenie konceptu wizualnego i graficznego całości festiwalu.

Przeczytaj bez marudzenia ten wpis z serwisu (https://www.nadwigrami.pl/mieszkania-wakacyjne.html) publikującego analogiczne materiały, ponieważ on z pewnością również jest godny Twojego zainteresowania.

Jego celem jest wyłonienie i zaproszenie niezależnych twórców i grup projektowych do współpracy – będzie on corocznym elementem imprezy.

– lokalizacja Selector Festival 2009]]
Trwający dwa dni festiwal odbędzie się na krakowskich Błoniach, w tzw. przestrzeni namiotowej. Rozstawiony tam będzie ogromny namiot, który pomieści 12 tysięcy wielbicieli muzyki. Już planowane jest zwiększanie jego pojemności w przyszłych latach (do 20 tys. uczestników).

Współorganizatorem imprezy z ramienia Krakowa jest agencja 6 Zmysłów, która odpowiedzialna jest m.in. za takie festiwale jak Sacrum Profanum, czy Off Camera.

OrganizatorzyŹródła

[/NOENTER

Autorzy, Źródło: Wikinews na licencji CC-BY 2.5
21/12/29, 07:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.