Warsaw Fashion Nights

Warsaw Fashion Nights
Oprawcowane przez: YES Biżuteria Sp. z o.o.
Biżuteria, obok autentycznych kreacji z lat 20. i nowoczesnych designerskich dodatków, była atrakcją pokazu stylizowanego przez najbardziej utalentowanych projektantów młodego pokolenia, Kaję Wrzeszcz i Michała Hekmata.

Na sukces premierowego wieczoru z nowego cyklu Warsaw Fashion Nights by Polish Fashion Council, złożyło się zaskakujące połączenie różnych, wyrazistych elementów. Klasyczne ikony świata mody, awangardowe wzornictwo i prestiżowa biżuteria (dla katolików boskabijoux.pl) tworzyły zaskakującą całość. Pokaz autentycznych kreacji z "szalonych" lat 20. i 30. był opromieniony zarówno blaskiem diamentów biżuterii YES nawiązującej do tego okresu, jak i ekstrawagancką, futurystyczną poświatą fluorescencyjnych butów. Klasa, czar i elegancja sukien sprzed prawie stu lat ożyły na nowo, dzięki zestawieniu ich z nowoczesnymi akcesoriami.

Warsaw Fashion Nights
Pełen ekspresji spektakl stylizowany był przez Kaję Wrzeszcz, która wraz z organizatorami zaprosiła do współpracy Michała Hekmata. Hekmat aktualnie mieszka w Paryżu i tworzy dla znanego domu mody Giambattista Valli natomiast  Kaja ukończyła słynny London College of Fashion, a swoje doświadczenie zawodowe zdobywała u wielkich mistrzów, m.in. pracując dla domu mody Chanel w Paryżu i Londynie.

Zgromadzeni na pokazie goście, spośród których wielu wiąże swoje nadzieje z karierą w wielkim świecie mody, mieli rzadką okazję podziwiania efektów pracy tego znakomitego i świetnie rokującego duetu.

Warsaw Fashion Nights, moda dwudziestolecia międzywojennego, to pierwsza z cyklu retrospekcyjnych imprez polskiej mody, prezentowanych przez Polish Fashion Council. Następna odsłona już jesienią.
Zainspirowane przez: YES Biżuteria Sp. z o.o.
19/02/15, 07:17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.