Wernisaż malarstwa o Marilyn Monroe

Marilyn Monroe
Oprawcowane przez: Garrone
W piątkowy wieczór, 19 czerwca 2009 r. w warszawskiej galerii Time Cafe odbył się wernisaż malarstwa poświęcony Marilyn Monroe. Seria obrazów autorstwa Małgorzaty Malinowskiej powstawała przez ponad rok i jest kwintesencją kobiecości tej postaci.

Marilyn Monroe
Zdaniem autorki: - Mimo tragedii unoszącej się nad legendą Marilyn Monroe, sztuka wciąż przede wszystkim ma odwoływać się do potrzeb estetycznych. Z uwagi na to obrazy Malinowskiej przedstawiają powierzchowną "ładną" stronę aktorki.

Wydarzenie przyciągnęło wielu gości, zafascynowanych jej legendą. Przybyła m.in. Novika, a gościnnie podczas wydarzenia wystąpiła Ramona Rey. Wśród zaproszonych byli przedstawiciele Fundacji Niezapominajka, którzy z rąk Mart Diamonds otrzymali diament na cele fundacji.

Ogromnie pasjonujący artykuł, czyż nie? Jeżeli też tak sądzisz, to wejdź inne pomocne wskazówki (http://patataj.com/oferta/pensjonat), które wciągną Cię zupełnie.Wieczór przyprawiony wiśniowym smakiem Garrone był okazją do refleksji na temat czasów, których stała się ikoną.
Zainspirowane przez: Media Forum Sp. z o.o.
18/10/30, 07:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.