Platynowa płyta za "Męska muzykę"

Waglewscy
Ostatni wspólny koncert Waglewskich na Międzynarodowym Festiwalu Gwiazd zakończył się wręczeniem platynowej płyty za projekt "Męska Muzyka". Wojciech Waglewski i jego synowie Fisz oraz Emade zagrali wspaniały koncert w ramach Międzynarodowego Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Ich występ został nagrodzony owacjami na stojąco.

Rodzinny skład Męskiej Muzyki łączy doświadczenie trzech artystów, czego skutkiem jest niepowtarzalne brzmienie. "Efektowna, ale nie efekciarska, szczera, ale nie ckliwa, prosta, ale nie prostacka" – tak właśnie mówią o swojej muzyce sami twórcy. O ich popularności świadczy ponad 30 000 sprzedanych płyt w Polsce, za co właśnie otrzymali platynową płytę.

Owocem pracy Wojtka Waglewskiego oraz jego synów - Bartka (Fisz) oraz Piotrka (Emade) jest ich pierwsza wspólna pełnowymiarowa, przebojowa, choć bardzo kameralna płyta - "Męska muzyka".

Poszukujesz rzetelnych postów na ten temat? Chcemy oznajmić Ci, że teraz je odkryłeś. Wystarczy tylko wejść w łącze (https://entrevilles.pl/imprezy/).

To muzyka dla wszystkich "niezmiennie trafionych", którzy tym trafieniem "mają ochotę wciąż się z kimś dzielić". Fisz, który napisał tu sześć z piętnastu tekstów piosenek, podgląda i opisuje te bardziej śmieszne strony życia "uczuciowego". Z kolei Emade jest perkusistą, DJ-em i znanym hip-hopowym producentem. Wojciech Waglewski, spogląda do wewnątrz siebie i w swoich piosenkach najzwyczajniej spokojnym głosem pociesza i podpowiada.
Zainspirowane przez: Ciszewski Public Relations
22/04/29, 07:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.