Impreza Unimil GROOVE w Chałupach

Unimil impreza plażowa
Oprawcowane przez: Unimil
9 lipca w Chałupach, w kultowym miejscu - Solar Beach Bar odbyła się pierwsza impreza (portal Stajnia Iskra zapraszamyUnimil GROOVE. Groove to imprezy skoncetrowane na brzmieniach, które zrewoluzjonizowały dzisiejszy rynek muzyczny.

scenografia (look więcej na temat)owa impreza była prawdziwą gratką dla osób ceniących sobie najwyższą jakość. Wyśmienita zabawa przy muzyce disco, funk oraz soul. Wszystko to w najlepszym wydaniu i serwowane przez najlepszych dj-ów. Przybyło tysiące klubowiczów, którzy bawili się do białego rana na plażowej imprezie.

Unimil impreza plażowa
Rezydent cyklu - dj Pro zaserwował dźwięki, przy których nie sposób było ustać w miejscu. Muzyka, którą tworzy to szeroka przestrzeń od body&soul, jazzy&funky po deep house. DJ Pro stawiał pierwsze kroki w rodzinnym Olsztynie, a gdy przeprowadził się do Warszawy, drzwi do kariery stanęły przed nim otworem. Gra w najlepszych klubach w stolicy i za granicą, u boku takich gwiazd jak: ATFC, Warren Clarke, Michi Lange czy też Barry Ashworth. Remiksował utwory Sistars, Natalii Kukulskiej i Reni Jusis.

Unimil impreza plażowa
Wyśmienite drinki, znakomita muzyka i oczywiście unimilowe prezenty w toaletach. Była to niezapomniana noc dla fanów klubowej zabawy, a to dopiero początek! Przed nami jeszcze imprezy 23 lipca i 6 sierpnia – Nie może Was zabraknąć!

* Unimil sobie życie dobrym Groovem!
Zainspirowane przez: Media Forum Sp. z o.o.
19/10/22, 14:08