Hipnoza- Antoni Cwojdziński

Hipnoza
Oprawcowane przez: www.teatrbajka.pl
"Hipnozę" Antoni Cwojdziński napisał w połowie XX wieku łącząc swoje wykształcenie fizyka z fascynacją teatrem i niewątpliwym talentem literackim.
Zaskakujący przebieg akcji, błyskotliwy dialog między aktorką-pacjentką i lekarzem-wyznawcą terapii poprzez hipnozę, daje możliwości wielorakiej interpretacji wykonawcom i twórcom spektaklu. Nic więc dziwnego, że w II połowie XX wieku tak często sięgano po ten sceniczny dramat zawsze z sukcesem u publiczności.

Tym razem trio: Wojciech Malajkat jako reżyser, Beata Ścibakówna i Rafał Królikowski popularni i cieszący się uznaniem artyści teatru, filmu i telewizji posługując się nowo opracowanym tekstem "Hipnozy" są gwarancją przedsięwzięcia, które przy okazji dobrej zabawy wprowadzi widza w tajemniczy świat psychoanalizy i teatru.

HIPNOZA
Antoni Cwojdziński


Reżyseria:

Występują:
Beata Ścibakówna
Rafał Królikowski

Bilety do nabycia w kasie Teatru Bajka ul. Marszałkowska 138 tel.

Interesują Cię tego rodzaju artykuły? Masz ochotę na to, by czytać ich więcej? Więc kliknij, aby zobaczyć więcej informacji. Całość wyszukasz w tym linku.

0-22 826 69 66, Kasach Eventim Al. Jerozolimskie 25 tel. 022 621 94 54 oraz w wybranych salonach sieci Empik, przez Internet , rezerwacja biletów e-mail:
Zainspirowane przez: www.teatrbajka.pl
20/08/19, 07:17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.