Paramount Pictures zamierza wydać horror w sieci P2P

Krytycznie nastawiona do tej pory wobec sieci P2P wytwórnia Paramount Pictures poinformowała, że dystrybuowany przez nią horror The Tunnel zostanie wydany jednocześnie na DVD oraz w sieci BitTorrent.

Wierzymy, że jeśli nie będziemy walczyć z sieciami P2P, mogą one stać się największą rewolucją, jeśli chodzi o dostęp do rozrywki i informacji – powiedzieli producenci filmu. Ich zdaniem, zamiast wydawać miliony dolarów na z góry przegraną walkę z piractwem lepiej spróbować wykorzystać możliwości jakie daje Internet.

Podobne sytuacje miały już miejsce wcześniej na rynku muzycznym. Zespół Radiohead na swojej stronie WWW udostępnił materiał nowej płyty, pozwalając słuchaczom „płacić ile chcą”. Płatna wersja DVD zawierać będzie alternatywne zakończenie i inne dodatki.

Niniejszy artykuł ma interesujące informacje na omawiany wątek - jeżeli chcesz zdobyć więcej wpisów, to odwiedź stronę adwokat zwoleń, która przedstawia zbliżone zagadnienia.

br>
Ciekawi Cię prezentowany artykuł? Jeżeli tak, to śmiało kliknij ten link - to istotnie wiarygodna oferta (http://www.adwokatchojka.pl/prawo-nieruchomosci), która jest warta Twojego zainteresowania!

Poza tym film ten nie będzie miał premiery w kinie.

Źródła

  • Artykuł wykorzystuje materiał pochodzący z artykułu Paramount wypuści nową produkcję w P2P
  • Duża wytwórnia namawia do ściągania torrentów (wideo) - - 21 marca 2001


Autorzy, Źródło: Wikinews na licencji CC-BY 2.5
20/04/30, 07:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.