Kolekcja ubrań Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej

Oliwier Janiak Karolina Malinowska
Oprawcowane przez: KAPIF
Jedna z najbardziej znanych par polskiego show biznesu: modelka Karolina Malinowska i prezenter Olivier Janiak zrealizują swoje wielkie marzenie – zaprojektują autorską kolekcję ciuchów dla Niej i dla Niego.

Ona – znana top modelka. On – popularny prezenter telewizyjny. Uznawani za jedną z najbardziej gorących par w polskim show biznesie, teraz pracują nad własną kolekcją ubrań. Karolina Malinowska wraz ze swoim mężem Olivierem Janiakiem staną się prawdziwymi kreatorami mody.

– Zachęceni przez naszych znajomych, postanowiliśmy przygotować oryginalną, autorską linię ubrań. Karolina pracuje nad strojami dla Niej, a ja tworzę projekty dla Niego – zdradza Olivier Janiak. Inspirują się najświeższymi trendami, ale nie ujawniają projektów. – Pracy jest wiele, jednak sprawia nam to ogromną przyjemność. Chcemy, by była to prawdziwa niespodzianka – dodaje Karolina Malinowska.

Jak będzie wyglądała kolekcja, okaże się już niebawem. Premiera zaplanowana jest na początek karnawału, czyli na pierwszą połowę stycznia.
Zainspirowane przez: Q&AConsulting
18/07/12, 10:41
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.