Prezenty prosto z Indii

albumy nototatniki
Oprawcowane przez: Namaste
Myśli, wspomnienia i nawet te najbardziej wyjątkowe chwile są tak ulotne i nietrwałe, że wymagają uwiecznienia. Dzięki szerokiej gamie produktów firmy Namaste, importowanych prosto z Indii, utrwalimy je w unikalnej formie.

Notatniki z papieru czerpanego, oprawione w skórę notesy, albumy z kamieniami ozdobnymi – każdy z nich jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wykonywane ręcznie, tradycyjną techniką, będą świetnym prezentem dla wielbicieli rzeczy pięknych i nietuzinkowych.

Notatniki o nasyconej barwie ciepłego brązu, oprawione w grawerowaną skórę, przywodzą na myśl dalekowschodnie podróże. W środku – papier czerpany, wyrabiany techniką pochodzącą z II wieku n.e.

Nie zwlekaj - kliknij w link (www.gloria.wroc.pl/uslugi-pogrzebowe/plany-pogrzebowe/) i raduj się opublikowanymi tam świeżymi artykułami. Na pewno poszerzą one Twoją wiedzę na powyższy temat.

Notesy zdobione są m.in. kamieniami księżycowymi, agatami, turkusami i tygrysim okiem. Ich wyjątkowość podkreślona została starannym obszyciem. Swoją oryginalną stylistyką zachęcają do gromadzenia cennych wspomnień.

Wejdź na ten link i przeczytaj więcej treści na ten temat (https://hokuspokus24.pl/) - te materiały pogłębią Twoją wiedzę na podnoszony w powyższym artykule temat.

Zdjęcia znajdą swoje miejsce w albumach o dużym formacie, a życzenia w cennych księgach pamiątkowych i na arkuszach papieru czerpanego – dostępnego w wielu kolorach oraz w wersji z płatkami róż i słonecznika.

"Wszystkie notatniki i albumy wykonywane są ręcznie, przy użyciu ekologicznych materiałów" - wyjaśnia Adam Szymański, właściciel firmy Namaste, który na pomysł sprowadzania wyjątkowych produktów do Polski wpadł w czasie rocznego pobytu w Indiach. "Firma jest wyrazem mojej fascynacji kulturą, tradycją i rękodziełem Indii. Co ważne - nie ma dwóch identycznych produktów - każdy z nich posiada jedyny w swoim rodzaju wzór, zdobienia, kamienie o niesamowitych odcieniach, ale również historię" – dodaje.
20/12/11, 10:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.