Wake up in the evening

Wake up in the evening
Oprawcowane przez: Emil Ziba
"Przysiadam w moim ogrodzie zastanawiam się nad możliwością powrotu"
T. S. Eliot
Wspólne wydarzenia. Wspólne życie i przeżywanie. Wspólne oddychanie. Pewnego popołudnia coś pęka. Proces przemian niezwykle gwałtowny, pozostawia niezatartą rysę na współodczuwaniu.

Wake Up... to próba laboratoryjnego spojrzenia na proces pracy zespołowej poddanej całkowitej jednostkowej izolacji. Spektakl oparty jest na indywidualnych spojrzeniach artystów na ich wspólne doświadczenia. To próba odpowiedzi na pytanie, na ile doświadczenia artystów mogą być traktowane wspólnie a na ile należy je traktować jako zbiór jednoczesnych i odizolowanych działań.

WAKE UP IN THE EVENING
Reżyseria, dramaturgia, koncept: Tomasz Bazan
Choreografia i wykonanie: Tomasz Bazan, Justyna Jasłowska, Kinga Boruń, Katarzyna Mróz
Czytają: Katarzyna Mróz, Piotr Trojan, Justyna Jasłowska, Kinga Boruń
Muzyka: Arvo Part
Realizacja światła: Marcin Kabat Kowal"(...) działania Teatru Maat można niewątpliwie zaliczyć do najważniejszych tego typu działań w Polsce. Niesamowite przestrzenie, perfekcja wykonania, ciężka i czasami niewiarygodna wręcz praca zespołu - wszystko to sprawia że spektakle Teatru Maat są niezapomnianymi widowiskami!Ciągły trud podejmowany nad stworzeniem oryginalnego i niepowtarzalnego ruchu sytuuje Tomasza Bazana w czołówce polskich choreografów (...)" (sklep z instrumentami)w (...)" MARIAN MILCZAREWSKI Art Time; Berlin
Zainspirowane przez: Kostrzewa PR
19/04/15, 07:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.