Świąteczne życzenia z pomysłem

kartki świąteczne życzenia
Oprawcowane przez: Superfoto.pl
Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym szczególnie myślimy o swoich bliskich. Coraz częściej tradycyjny sposób składania życzeń zamieniany jest na smsy, kartki internetowe lub po prostu na ich brak. Dla odmiany zatem w tym roku skorzystajmy z nowoczesnych w formie i tradycyjnych w wyrazie kartek z naszym zdjęciem.

Polskie Boże Narodzenie to przede wszystkim tradycja. Zatem czy nie warto o niej pamiętać? W dobie Internetu kartki pocztowe tracą na swej wartości. Dlatego też i w tym przypadku powinna być mowa o jakimś postępie. I tak na szczęście jest! Nie myślmy zatem o kartkach, które wysyłaliśmy do tej pory. Oklepane życzenia na odwrocie bezkształtnej choinki to już przeszłość. Niepowtarzalnym pomysłem będzie wysłanie kartki, na której znajduje się nasze zdjęcie. Krewnych z pewnością ucieszą ciepłe słowa wraz z rodzinną fotografią. Stęskniona babcia czy dziadek zachwyci się pocztówką z małym Mikołajem, którym będzie ich wnuczek. Szczególnie bliskie sercu będą nasze zdjęcia osobom, których nie będziemy mieli okazji widzieć w nadchodzące Święta.

Robienie zdjęć i samo tworzenie kartek świątecznych może stać się wspaniałą przedświąteczną zabawą. Chwila przerwy w sprzątaniu przyda się wszystkim domownikom. Każda bliska nam osoba ma szansę otrzymać niepowtarzalną kartkę, która równocześnie będzie dla niej wspaniałą niespodzianką. Pocztówkę taką możemy stworzyć sami np. na stronie gdzie do wyboru są dwa rozmiary 15 x 21 cm lub 10 x 15 cm. Zamówione przez nas kartki otrzymamy w zestawie wraz z kopertą. Potem musimy już tylko wpisać życzenia świąteczne.

Zastanówmy się zatem czy nie warto podarować czegoś specjalnego osobom, na którym nam zależy. Kartka ze zdjęciem, które zrobiliśmy specjalnie dla kogoś bliskiego, ucieszy go podwójnie. W te Święta na pewno poczuje, że jest dla nas kimś wyjątkowym, a nasze życzenia płyną prosto z serca.
Zainspirowane przez: Vanguard PR
19/04/15, 07:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.