Seksownie w Walentynki

walentynki kosmetyki
Oprawcowane przez: Bielenda
Z pielęgnacją uczuć jest jak z dbaniem o wygląd i kondycję naszego ciała. Staramy się zwykle pamiętać o codziennych, najważniejszych rytuałach, a tylko od czasu do czasu potrafimy zaskoczyć sami siebie i kogoś nam bliskiego czymś nowym i wymagającym trochę wysiłku czy dodatkowych przygotowań.

Czy sądzisz, że umieszczone tutaj informacje są ciekawe? Jeśli tak, to przejrzyj stronę www (http://drukxl.pl/63-zaproszenia-biznesowe), a odnajdziesz w tamtym miejscu równie istotne fakty, które zwrócą Twą uwagę.Zbliżające się Walentynki pozwalają jednak znaleźć w sobie dużą motywację do niestandardowych działań i realizacji pomysłów, które zostały zainspirowane przez wyjątkowość tego dnia. Zaskakujące niespodzianki są przecież bardzo sexy, a wysiłki włożone w ich realizację mogą zostać namiętnie nagrodzone. Jak więc zorganizować niezapomniany wieczór? Najważniejsze są dwie rzeczy: rozbudzenie przyjemności poprzez dostarczenie zmysłom odpowiednich bodźców oraz sprawna kontrola tego co na początku może wydawać się nieprzewidywalne, ale w efekcie przynosi satysfakcję obu stronom.

walentynki kosmetyki
Julia bez-senna
Połączenie przyjemnego z... przyjemnym jest prostsze, niż się wydaje - wystarczy rozpocząć wieczór wspólną kąpielą w aromatach jaśminu (uwalniającego zmysły) i piżma (pobudzającego do dalszego poznawania siebie nawzajem). Kuszenie partnera ułatwi Afrodyzjak - naturalny olejek (zobacz również naturalne olejki eteryczne) do kąpieli z linii Bielenda AromaSensation wabiący zakochanych fascynującym zapachem i uwodzicielską pianą. Kolejne wrażenia zależą już tylko od inwencji zakochanych - masaż, zabawa kostką lodu czy odkrywanie ciał na nowo wprowadzą nastrój tylko dla dorosłych. Ciekawe pomysły pomogą z pewnością zrealizować pozostałe kosmetyki z walentynkowego zestawu Bielenda Afrodyzjak.

Romeo (p)obudzony
Rozbudzone apetyty na miłosną grę mogą być trudne do zaspokojenia tylko w oparciu o energię skumulowaną w ciągu dnia. Mężczyznom, którym zależy na wielu sukcesach podczas celebrowaniu uczuć eksperci polecają dodatkowe wzmocnienie w postaci naturalnych suplementów diety, takich jak LibidoForte. Jest on bowiem przeznaczony dla tych, którzy chcą wyzwolić nowe pokłady energii i poprawić formę seksualną. Wystarczy jedna kapsułka zawierająca wyłącznie naturalne ekstrakty roślinne, aby łagodne danie bez smaku zmienić w ostro przyprawioną ucztę zmysłów. Co ważne, LibidoForte można stosować nawet jeśli w dobry nastrój tego wieczoru wprowadziły nas bąbelki szampana lub kieliszek ulubionego wina.

LibidoForte
Tak rozochoceni kochankowie z pewnością rzucą się w wir miłosnej zabawy bez wytchnienia. Wyzwolą w sobie gejzery erotycznej kreatywności i zapomną o upływie czasu. Ona rozpłomieniona ani na chwilę nie będzie czuła się senna a On, aby dotrzymać jej kroku, stanie się prawdziwym seksualnym długodystansowcem. Najważniejsze jednak jest to, aby oboje pamiętali, że z powtórką nie muszą zwlekać aż do następnych walentynek.
Zainspirowane przez: Cappuccino PR
20/09/04, 16:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.