Walentynkowe kwiaty z nadrukiem

róże
Oprawcowane przez: KwiatyMówią.pl
Już wkrótce Walentynkiświęto zakochanych, szczególny dzień, w którym wyznaje się miłość. Klasycznym sposobem wyrażenia swojego uczucia są kwiaty. Z okazji walentynek firma wprowadza na polski rynek całkowicie innowacyjny pomysł na prezent.

W tym roku możesz podarować swojej ukochanej kwiaty jakich nie dostała nigdy dotąd. Wywołają one niezwykłe wrażenie, a pozornie drobny gest okaże się wyjątkowy i oryginalny.

Walentynki to święto, które na dobre zakorzeniło się już w naszej tradycji. W tym dniu można wyrazić swoją miłość obdarowując ukochaną kwiatami.

Sądzisz, że niezbędny jest Ci kompleksowy raport na ów ciężki temat? Nadchodzimy z pomocą - dodatkowe wiadomości znajdziesz na naszej następnej stronie.

Warto jednak zwrócić uwagę na mowę kwiatów, gdyż nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego jakie wyrażają emocje. Róże powszechnie uznawane są za symbol miłości. O tym jednak, jakim uczuciem darzysz daną osobę powie ich kolor – róża czerwona: kocham Cię do szaleństwa, róża biała: kocham Cię miłością platoniczną, róża różowa – przysięgam miłość, natomiast biała i czerwona wyrażają żar serca.

róże
Oprócz samej symboliki kwiatów jest jeszcze jeden sposób, w jaki ich mowę można spotęgować. Wzbogacając płatki róż napisem lub drobną grafiką możemy powiedzieć jeszcze więcej. Profesjonalny nadruk sprawi, że prezent wyrazi precyzyjniej myśli i uczucia, które chcemy przekazać.

Możliwość naniesienia na świeżych kwiatach napisów to zupełnie nowa propozycja na rynku polskim. Róże dostępne są w czterech kolorach: czerwonym, białym, różowym i żółtym. Na płatkach można nadrukować hasło standardowe, własny tekst lub własną grafikę.

Aby dokonać zakupu kwiatów z nadrukiem wystarczy wejść na stronę wybrać odpowiednią propozycję i złożyć elektroniczne zamówienie. Ze względu na specyfikę produktu czas realizacji zamówienia wynosi kilka dni.
Zainspirowane przez: KwiatyMówią.pl
21/12/14, 07:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.