Andrzejki po Hiszpańsku

Jelenia Struga SPA Resort
Oprawcowane przez: Jelenia Struga SPA Resort
Andrzejkowy wieczór zbliża się wielkimi krokami, zatem pora wybrać okoliczności, w jakich w tym roku będziemy świętować. Połączenie ognistej imprezy z kojącym pobytem w ośrodku odnowy to doskonały pomysł.

Pakiet Hiszpańskie Andrzejki w Jeleniej Strudze SPA resort to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie dobrą zabawę oraz odnowę i pielęgnację na najwyższym poziomie.  W trakcie 3-dniowego pobytu na gości czekają seanse w saunie oraz w basenie z krystaliczną, górską wodą, codzienna Skojarzona Terapia Radonowa, poranna ścieżka zdrowia w otoczeniu karkonoskiego lasu i płynny skarb Jeleniej Strugi – Potencjałka AOx, unikalna w skali kraju woda antyoksydacyjna, posiadająca właściwości odmładzające. Andrzejkowy wieczór goście SPA spędzą w ognistym nastroju. W programie balu są, między innymi, pokaz tańca flamenco z elementami nauki, degustacja oryginalnych hiszpańskich dań czy liczne konkursy
z nagrodami.

Każdy, kto zdecyduje się na wykupienie pakietu Hiszpańskie Andrzejki, ma gwarantowane 10% zniżki na wszystkie zabiegi z bogatej oferty Jeleniej Strugi SPA Resort.

Pakiet Hiszpańskie Andrzejki obejmuje 2 noclegi w dniach 27-29.11.2009. Więcej informacji na

O miejscu:
Jelenia Struga SPA RESORT mieści się w Kowarach i jest jednym z najlepszych ośrodków SPA w Polsce, wprowadzającym szereg pionierskich metod terapii i będącym laureatem wielu prestiżowych nagród. W skali ośrodków SPA (nasz serwis www) w całym kraju, jedynie w Jeleniej Strudze istnieje możliwość poddania się kuracji antyoksydacyjnej na bazie Życiodajnej Wodnej Triady czy skorzystanie ze Skojarzonej Terapii Radonowej.
18/07/12, 10:41
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.