Szkoleniowe Last Minute tylko dla kobiet

kobieta
Tyle słyszysz o szkoleniach, ich programach, ale nie możesz się na żadne zdecydować? Chcesz się rozwijać, ale programy treningów nie spełniają do końca Twoich oczekiwań? Od dłuższego czasu marzysz o połączeniu szkolenia biznesowego z nauką wizażu czy fotografii? Mamy coś dla Ciebie!

Chcesz być piękna, szczupła i odnosić sukcesy w pracy? Marzysz o podróży pełnej przyjemności? Brakuje Ci czasu na dłuższy urlop. Nie masz wystarczająco dużo pieniędzy na egzotyczną wyprawę? Spędź część urlopu z Training Factory.
Od 29 sierpnia rusza projekt "Letnie inspiracje". Co w programie? Zajęcia z zarządzania czasem, taniec brzucha, radzenie sobie ze stresem, warsztaty pracy w glinie, fotografowanie, stylizacja, kreowanie własnego wizerunku, a nawet spotkanie z dietetykiem.

"Z "Letnich inspiracji" może skorzystać zarówno kobieta przedsiębiorcza, szukająca twórczej możliwości spędzenia wakacji, jak i kreatywna mama, pochłonięta na co dzień rozwojem swoich szkrabów" – mówi Sandra Waszniewska, dyrektor firmy Training Factory. "Warto podkreślić, że przygotowałyśmy dla Pań jeszcze dodatkową niespodziankę - na szkoleniach z wizażu Panie otrzymają akcesoria kosmetyczne oraz niezbędne kosmetyki upiększające" – dodaje Sandra Waszniewska.

Jeden dzień szkoleniowy to tylko 250 złotych. Dlatego już teraz zapraszamy na podróż w głąb siebie, zarówno w głąb ciała, jak i umysłu. Więcej informacji na stronie
Zainspirowane przez: Training Factory
19/05/29, 07:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.