Targi Lifestyle Expo 2009

Targi Lifestyle Expo
Oprawcowane przez: Hill & Knowlton Poland
Elektroniczne gadżety oraz designerskie elementy dekoracji wnętrz, piękne zabawki i stylowe kobiece torebki, a także wiele innych produktów będzie dostępnych na otwartych dziś w Warszawie Targach Lifestyle Expo.

Przez 3 dni produkty blisko 180 wystawców z Hongkongu i chińskiej prowincji Guangdong (Kanton) zostaną zaprezentowane odwiedzającym. Targi, na których będzie można zobaczyć urządzenia elektroniczne o ciekawym wzornictwie, sprzęty kuchenne, zabawki, gadżety oraz modne akcesoria, odbywają się w Warszawskim Centrum Expo XXI i potrwają do 23 września. Setki przedsiębiorców ze wschodniej i centralnej Europy przybędzie aby zapoznać się z bogatą ofertą produktową targów, która zainteresowała również handlowe organizacje z Czech, Węgier, Litwy, Łotwy, Rumunii, Rosji oraz Słowacji.

Lifestyle Expo odbywa się w Warszawie po raz pierwszy. Jest to jednak już kolejne targowe przedsięwzięcie zorganizowane wspólnie przez Radę Rozwoju Handlu Hongkongu (HKTDC) oraz Wydział Handlu Zagranicznego i Współpracy Gospodarczej Prowincji Guangdong. Zeszłoroczne Targi Lifestyle Expo zorganizowane w Budapeszcie okazały się wielkim sukcesem.

Targi Lifestyle Expo
Dziś o godzinie 11:00 Adam Szejnfeld, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki, Sun Rongmin, Ambasador Chińskiej Republiki Ludowej, Bingquan Tang, Wiceprezes Guangdong Provincial Committee of the CPPCC oraz Alan Wong, Zastępca Dyrektora Zarządzającego HKTDC oficjalnie otworzyli targi.

Jeżeli zainteresował Cię prezentowany na tej stronie artykuł, bez wahania zobacz jeszcze towarzyszące informacje - one też są warte uwagi.

Ceremonię uświetniła swoją obecnością Sandy Lau, Miss Hongkongu 2009, która przybyła do Warszawy jako ambasadorka Hongkongu. Ponadto w spotkaniu uczestniczyli: Anna Wypych-Namiotko, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury, Andrzej Arendarski, Prezes Krajowej Izby Gospodarczej, Andrzej Mańkowski, Zastępca Dyrektora Biura Promocji Miasta, UMS w Warszawie, Zhu Zenan, Zastępca Dyrektora Generalnego Wydziału Handlu Zagranicznego i Współpracy Gospodarczej Prowincji Guangdong oraz Stephen Wong, Dyrektor Biura Ekonomiczno-Handlowego Specjalnego Regionu Administracyjnego Hongkong w Berlinie, a także. Winchell Cheung, Dyrektor HKTDC na Niemcy i Europę Centralną.

"Polska może być dumna z tego, że jest jedynym krajem w Unii Europejskiej, który zanotował dodatni wzrost gospodarczy od czasu kryzysu finansowego w zeszłym roku" powiedział Alan Wong, Zastępca Dyrektora Zarządzającego HKTDC w przemówieniu na ceremonii otwarcia targów. "W 2008 roku blisko 2000 polskich przedsiębiorców odwiedziło targi HKTDC w Hongkongu. Teraz jesteśmy tu, aby jeszcze bardziej otworzyć się na współpracę handlową i pomóc przedsiębiorcom z Hongkongu, Kantonu oraz Polski w znalezieniu partnerów oraz rynków dla ich produktów i usług". Alan Wong podziękował blisko 20 polskim organizacjom, które wspierały Lifest

Nie ma co zwlekać, takie rzadkie okazje należy koniecznie wykorzystać, więc nie wahaj się i szybko sprawdź kompletną ofertę.

le Expo.
"Polskę i Chiny dzieli wiele mil, ale łączy długa historia przyjaźni i współpracy" powiedział Bingquan Tang, Wiceprezes Guangdong Provincial Committee, CPPCC podczas swojego przemówienia na ceremonii otwarcia. "Celem Targów Lifestyle Expo w Warszawie jest zachęcić kupców z Polski oraz środkowo-wschodniej Europy do poznania wzornictwa i produktów z Prowincji Guangdong i Hongkongu." Pan Bingquan Tang ma nadzieję, że to ważne handlowe przedsięwzięcie zacieśni biznesowe więzy pomiędzy krajami.

Ceremonię otwarcia oraz paradę produktów uświetniła Sandy Lau – Miss Hongkongu 2009. Warszawa to jej pierwsza zagraniczna wizyta od czasu koronacji w sierpniu tego roku. Podczas porannej konferencji prasowej powiedziała dziennikarzom, że uwielbia Europę. "Ludzie tutaj mają pasję i wielkie serca. Mam nadzieję, że Polakom spodobają się nasze produkty i sposób w jaki łączymy kultury wschodu i zachodu."
Aby wzmocnić kontakty handlowe pomiędzy przedsiębiorcami a wystawcami, w poniedziałkowy wieczór w Pałacu Prymasowskim zorganizowano specjalną kolację, na którą zaproszono około 350 gości. Targi Lifestyle Expo to również okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę. Przedsiębiorcy będą mogli uczestniczyć w seminariach "Jak korzystnie kupować od wschodniego dostawcy" oraz "Przezwyciężanie różnic kulturowych w biznesie". Pierwsze dwa dni targów otwarte są wyłącznie dla przedsiębiorców, natomiast w trzecim, ostatnim dniu z ofertą wystawców zapoznać się będą mogły również osoby prywatne. W tym dniu, wiele z prezentowanych produktów o nowoczesnym wzornictwie będzie można zakupić. Wstęp na targi jest bezpłatny.

W 2008 roku wymiana handlowa pomiędzy Polską a Hongkongiem osiągnęła wartość 829 milionów USD, co w porównaniu z rokiem 2007 daje 21% wzrost. Główne obszary handlowe to sprzęt telekomunikacyjny, aparatura elektroniczna, zabawki i gry, sprzęt gospodarstwa domowego oraz odzież. Targi Lifestyle Expo to okazja do nowych kontaktów biznesowych z wystawcami z Hongkongu i Chin.
Więcej informacji o Tarach Lifestyle Expo znajduje się na stronie
Zainspirowane przez: Hill & Knowlton Poland Sp. z o.o.
19/12/14, 07:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.