Gry planszowe

Od paru lat gry planszowe strategiczne, przygodowe czy rodzinne opanowują oprócz serc dzieci również niejednokrotnie serca dorosłych. Różne osoby umawiają się przy planszówkach w domach, kawiarniach, klubach czy centrach kultury. Razem podbijają księstwa, walczą z potworami, zdobywają niezbędne zapasy i skarby czy wymieniają się artykułami na średniowiecznych trasach handlowych.
Zestaw gier towarzyskich
Oprawcowane przez: home&you
Zainspirowane przez: home&you
Gry planszowe dla najmłodszych są najlepiej kojarzoną kategorią gier. Dla większości ludzi bardziej kojarzą się z zabawą dla dzieci lub młodzieży. Ten wizerunek gier planszowych dawno nie jest prawdziwy.

Wejdź na moje hiperłącze (http://salonaturi.pl/) - tam czeka na Ciebie nowa dawka super postów. Nie czekaj! Będzie fajnie, jeśli zostawisz swoją recenzję.

Oprócz gier dla dzieci wybrać można spośród licznych pozycji gry dla dorosłych. Niełatwo wyobrazić sobie przecież pierwszoklasistę grającego w np. Grę o Tron (grę ze skomplikowaną mechaniką i rozbudowaną fabułą dotyczącą m.in. dworskich intryg) nie wspominając nawet o grach erotycznych.

Granie na przykład w gry planszowe karciane może być ciekawym pomysłem na wyjście z kolegami do pubu czy latem do ogródka. Wiele gier jest zdecydowanie zadająca się do rozkręcenia przyjęcia w domu czy do zajęcia czymś interesującym i czasochłonnym dzieci, znajdujące się pod naszą opieką. Trzeba mieć jedynie chęci i gry. Nawet indywidualnie można wybrać coś dla siebie i fajnie spędzić wolny weekend.

Oprawcowane przez: Klaudia Rakowska, PR Executive
Jeśli nie mamy w najbliższych planach przeznaczać sporych pieniędzy na gry, o których nie wiemy czy nam się spodobają zawsze można wziąć udział w jednym z wielu festiwali gier mających miejsce co jakiś czas w kolejnym miejscu. Inną alternatywą do niepewnych zakupów jest również wypożyczalnia gier planszowych, będąca w ofercie największych sklepów.

Nie da się przewidzieć jaka przyszłość czeka gry planszowe, ale w tej chwili przeżywają one renesans i najprawdopodobniej ich dobra passa potrwa długo.


Sprawdź też

Spotkania w sieci

komputer
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu
Internet jest miejscem gdzie nieustanie prowadzimy spotkania towarzyskie, rozmowy, zabawy, wymiany myśli i towarzyskie gry. Jest także miejscem, w którym rodzą się sympatie, ludzie nawiązują przyjaźnie, w którym także zakochują się. Wielu ludzi nawiązuje osobisty i długotrwały kontakt z osobą poznaną przez internet. Jakie czynniki zbliżają ludzi do siebie w sieci?
22/03/26, 07:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.