Wystawa dekoracji świątecznych - Wśród Nocnej Ciszy

W dniach 4 - 18 grudnia 2011 roku, w godzinach 10.00 - 16.00. w Oranżerii Muzeum Pałacu w Wilanowie odbędzie się ósma edycja bożonarodzeniowej wystawy z cyklu „Wśród Nocnej Ciszy”.

Organizatorami wystawy są: Muzeum Pałac w Wilanowie, Stowarzyszenie Akademia Wilanowska oraz Sigma International. Tegoroczne prace wykonają Mistrzowie florystyki oraz uczniowie szkół florystycznych.

Wystawa dekoracji świątecznych - Wśród Nocnej Ciszy
Oprawcowane przez: AKADEMIA WILANOWSKA
Zainspirowane przez: AKADEMIA WILANOWSKA

Celem wystawy jest zaprezentowanie szerokiej publiczności dekoracji świątecznych, których motywem przewodnim będzie koło. Zwiedzający będą mieli okazję podziwiać wytworne i oryginalne dekoracje okien, drzwi, parapetów, mebli oraz dowiedzieć się w jaki sposób samemu przyozdobić własny dom, czy mieszkanie, aby nadać mu odświętny charakter. Floryści wykorzystają w swoich pracach świeże kwiaty, m.in. hiacynty oraz poinsecje.

Wystawa dekoracji świątecznych - Wśród Nocnej Ciszy
Oprawcowane przez: AKADEMIA WILANOWSKA
Zainspirowane przez: AKADEMIA WILANOWSKA

W ramach wystawy w dniu 8 grudnia 2011, w godzinach 10:00 – 17:30 odbędą się warsztaty z rysunku secesyjnego. W dniach 17-18 grudnia 2011 po wcześniejszej rezerwacji miejsc będzie można wziąć udział w warsztatach rodzinnych zatytułowanych „Przedświąteczny weekend w Wilanowie" Zajęcia odbędą się o godz. 10.30 i 13.30. W dniu 17 grudnia o godz. 16:30 odbędzie się również uroczysty koncert Harmonium Duo „Akordeon pod choinkę”.
Wystawa cieszy się dużym uznaniem Warszawiaków i na stałe wpisała się w kalendarium imprez kulturalnych organizowanych w okresie bożonarodzeniowym. Odwiedza ją średnio 6 tys. osób,  wśród których są miłośnicy piękna, przedstawiciele mediów, zorganizowane wycieczki z najdalszych krańców Polski oraz liczne grupy turystów.

Uważasz, że wymienione informacje są warte zapamiętania? Doskonale, zatem z pewnością szczegóły tu meble stylowe zamieszczone także Cię zaciekawią.

Wystawa stanowi idealną okazję do podpatrzenia pomysłów profesjonalistów na dekoracje świąteczne.

Patronat medialny nad wystawą objęli: Radio dla Ciebie, kwartalnik bukiety, portale branżowe: oraz miesięcznik Weranda i portal na wystawę jest bezpłatny. 
Oprawcowane przez: Kamila Żmijewska
22/04/29, 07:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.