Cztery oblicza Świąt z home&you

Dekoracje świąteczne, figurka konik na biegunach
Oprawcowane przez: home&you
Zainspirowane przez: home&you
Tegoroczna kolekcja świąteczna home&you zaskakuje nie tylko wyszukanym charakterem, ale także ogromną różnorodnością – projektanci marki przygotowali na Boże Narodzenie aż cztery linie dekoracyjne. Towarzyszy im Gift Idea, seria oryginalnych i zabawnych prezentów świątecznych.

Projektanci marki home&you postanowili w tym roku zaskoczyć klientów i przygotowali aż cztery różne kolekcje świąteczne: Zamiast narzucać jeden świąteczny styl, wolimy delikatnie inspirować i dlatego w tym roku stworzyliśmy cztery odmienne kolekcje – tak, aby każdy klient mógł wybrać coś dla siebie. Wśród naszych propozycji znalazła się m.in. linia tradycyjna, złota, srebrna, a nawet i nawiązująca do stylu fluo – wyjaśni Hanna Maruta, główny stylista home&you. Kolekcjom dekoracji świątecznych towarzyszy ponadto Gift Idea, specjalna seria gotowych pomysłów na udane prezenty świąteczne.

Magic Eve
Dekoracje świąteczne, Magic Eve
Oprawcowane przez: home&you
Zainspirowane przez: home&you
Świąteczną kolekcję home&you otwiera linia Magic Eve, w której zamknięto nastrój wigilijnej wieczerzy. Dominują w niej tradycyjne czerwienie, zielenie oraz brązy. Obok przyjemnej kolorystyki uwagę przyciągają dekoracje dekoracje weselne bielsko-biała z motywem żurawiny i ostrokrzewu (wykorzystano je np. w wiankach oraz choinkach), a także radosne figurki mikołajów i reniferów. Magic Eve z pewnością przypadnie do gustu osobom, marzącym o atmosferze świąt z czasów dzieciństwa.

Golden Touch
Dekoracje świąteczne, Golden Touch
Oprawcowane przez: home&you
Zainspirowane przez: home&you
Druga odsłona kolekcji – czyli linia „Golden Touch” - adresowana jest do wszystkich, którzy chcieliby podkreślić wyjątkowość świątecznego okresu. W tym celu doskonale sprawdzi się paleta zimnego złota, miedzi i bieli. Kolorom towarzyszą subtelne motywy aniołów, błyszczących choinek oraz wybór eleganckich dodatków m.in.: szkatułek, świeczników oraz ozdób choinkowych. Całość tworzy wyszukaną kompozycję, która zachwyca od pierwszego spojrzenia.
Silver Glow
Dekoracje świąteczne, Silver Glow
Oprawcowane przez: home&you
Zainspirowane przez: home&you
Spacer po śniegu w jasną, księżycową noc... Nastrój tej chwili zamknięto w dekoracjach z mroźnej linii Silver Glow, w której górę biorą czysta biel oraz połyskujące srebro. Połączono je z subtelnymi motywami kryształów, płatków śniegu oraz aniołów. Na szczególną uwagę zasługują wianki i choinki, które zaskakują swą chłodną biało-srebrną stylistyką. Silver Glow to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie nastrój świątecznego wyciszenia.

Electric Sound
Dekoracje świąteczne, Electric Sound
Oprawcowane przez: home&you
Zainspirowane przez: home&you
Odrobina szaleństwa na Święta? Dlaczego nie! Electric Sound to linia, która do góry nogami wywraca tradycyjny sposób dekorowania domów. Dominują w niej bowiem jaskrawe zielenie, turkusy, róże oraz fiolety. Podobnie zamiast klasycznych motywów mamy proste formy i dużą dozę humoru: żartobliwym figurkom reniferów towarzyszą m.in. skrzydlate świnki! Kolekcja polecana jest przede wszystkim osobom, które nie boją się dekoracyjnych eksperymentów – radosny nastrój gwarantowany.Gift Idea
W tym roku wraz z liniami dekoracyjnymi pojawiła się także specjalna seria Gift Idea, w której można znaleźć mnóstwo pomysłów na ciekawe prezenty świąteczne. Piękna, satynowa pościel, kuchenne rękawice w kształcie diabełka, a może gra dla fanów imprezowania? To tylko niektóre z produktów tworzących serię Gift Idea. W sam raz dla osób, które nie mają czasu lub pomysłu na świąteczny upominek. Wystarczy tylko zajrzeć do najbliższego salonu home&you!
Zainspirowane przez: Royal Brand PR
Oprawcowane przez: Grzegorz Witkowski
19/02/06, 07:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.