Planowanie wycieczki dla dzieci

Zainteresowani historią województwa dolnośląskiego zyskali funkcjonalne narzędzie do przeglądania i odnajdywania atrakcji i tras turystycznych zlokalizowanych na terenie regionu. Poprzez użycie kilku filtrów nie trzeba przeglądać przewodników chcąc wytypować kilka miejsc wartych zwiedzenia.

Dolny Śląsk jest krainą dobrze zachowanych zamków i zagadkowych historii. Wiele zakątków kryje w sobie historie, o których mało kto słyszał. Po wejściu na portal każdy internauta może przemienić się w podróżnika.

Gdy będziesz potrzebować dodatkowego tekstu odnoszącego się do takiej tematyki, kliknij, a znajdziesz więcej pomocy tutaj (http://maraton.wosir.org/kontakt/). One także okażą się przydatne!

Użytkownicy mogą wybierać z bazy gotowych wycieczek i tras turystycznych, mają też możliwość opublikowania swoich propozycji.

Przygotowując własny plan wycieczki z dziećmi czy znajomymi sami decydujemy o intensywności zwiedzania. Dzięki wygodnym suwakom określamy, jaki typ wyjazdu preferujemy.

Bez strachu - zobacz link, który prowadzi do zbliżonej strony. Znajdziesz na niej dające do myślenia wpisy w odniesieniu do przedstawianego tutaj tematu.

Ponadto określimy także z kim chcielibyśmy podróżować, dzięki czemu mamy możliwość dostosowania trybu zwiedzania do preferencji uczestników.

Planując wycieczkę mamy też możliwość wyboru atrakcji, które zobaczymy, a także to, gdzie będziemy spali bądź jedli. Dzięki temu każdy internauta może ułożyć wyprawę pod kątem swoich możliwości finansowych. W tej chwili w bazie znajduje się prawie 2 tys. punktów hotelowych i obiektów gastronomicznych, co znacznie ułatwi wybór optymalnego rozwiązania. Wszystkie punkty odnajdziemy także na mapie, co pozwoli stworzyć całościową koncepcję wyjazdu. Stworzony plan możemy utrwalić na po zalogowaniu się na konto oraz wydrukować.

W momencie gdy nie mamy pomysłu na plan podróży, możemy zaczerpnąć z gotowych rozwiązań. Trasy skomponowane są tak, aby każdy odnalazł coś zgodnego ze swoimi upodobaniami. Zróżnicowane nie tylko pod względem atrakcji, ale także pod kątem spersonalizowanych potrzeb uczestników. Wystarczy wybrać odpowiednie parametry, by poznać szczegółową propozycję trasy.
Zainspirowane przez: ZnaneNieznane.pl
Oprawcowane przez: Katarzyna Baranowska
19/03/13, 07:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.