Wystawa fotografii „Magiczne zakątki Polski”

Grodno, wystawa „Magiczne zakątki Polski”
Oprawcowane przez: Magiczne zakątki Polski
Zainspirowane przez: Magiczne zakątki Polski
Już niebawem, bo pod koniec października, w pięciu miastach w Polsce - Chorzowie, Głogowie, Rybniku, Lublinie oraz Łodzi będziemy mogli obejrzeć niezwykle inspirujące, odkrywające wiele tajemniczych miejsc, wystawy fotograficzne. Prezentowane na wystawach zdjęcia to nagrodzone w konkursie „Magiczne zakątki Polski” prace, których autorami są mieszkańcy wspomnianych miast oraz ich okolic.

Wystawy „Magiczne zakątki Polski” wieńczą zakończony ostatniego września konkurs fotograficzny organizowany przez pięć galerii handlowych Carrefour w Polsce: galeria AKS w Chorzowie, Galeria  Głogów w Głogowie, Galeria Śląska w Rybniku, Galeria Lubelska w Lublinie, Galeria Łódź w Łodzi. W każdej z tych galerii od 28 października do 18 listopada będzie można obejrzeć zarówno te zwycięskie, jak i inne wytypowane przez jury prace konkursowe.

Zapraszamy wszystkich, którzy ciekawi są magicznych mniej lub bardziej znanych miejsc, widzianych oczami mieszkańców regionu.

Masz niedosyt informacji na ten temat? Wejdź na nową witrynę i tam czeka na Ciebie dalsze istotne opracowanie tej kwestii.

Wystawa będzie nie tylko interesującym wydarzeniem kulturalnym ale także poznawczym. Dzięki niej będzie można zbliżyć się do nowych niezwykłych miejsc, które warto odwiedzić.

Serdecznie zapraszamy! Galeria (zobacz https://twoja-galeria.eu/)
Zainspirowane przez: PR Solution
Oprawcowane przez: Kamila Nowakowska
19/01/21, 07:17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.