,,Przejmij kontrolę nad własnym głosem!"- I edycja warsztatów wokalnych

warsztaty wokalne
Firma Audiostacja, oficjalny dystrybutor produktów dla wokalistów TC-Helicon, we współpracy ze znaną wokalistką jazzową – Karoliną Glazer, zorganizuje autorskie warsztaty dla wszystkich adeptów sztuki wokalnej.

TC-Helicon od lat słynie z zaawansowanych i innowacyjnych rozwiązań, którymi wspiera muzyków na całym świecie. Takie produkty jak VoiceLive, VoiceWorks czy najbardziej rozbudowany VoicePro stały się już standardem w studiu i na scenie. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszy się nowa seria "kostek" podłogowych VoiceTone, dzięki którym wokaliści wreszcie mogą korzystać z wyszukanych efektów z łatwością znaną do tej pory tylko gitarzystom.

Filozofia firmy nie ogranicza się jednak wyłącznie do tworzenia najwyższej klasy sprzętu. Istotnym elementem działalności TC-Helicon są specjalistyczne warsztaty wokalne, dzięki którym artyści na całym świecie mogą nieustannie rozwijać swoje umiejętności.

Zaintrygowały Cię nasze wpisy? To fantastycznie. Przejdź na następną stronę i doczytaj (https://gloria.wroc.pl/uslugi-pogrzebowe/kremacja-zmarlych-lub-pochowek-w-trumnie/) zamieszczone informacje. Podziel się z autorami swymi wrażeniami.

Wreszcie nadszedł czas, aby podobne wydarzenie zorganizować w Polsce. Pierwsza edycja polskich warsztatów TC-Helicon odbędzie się w Warszawie, a poprowadzi je Karolina Glazer - jedna z nielicznych wokalistek jazzowych w Polsce, która śpiewa scatem i jedyna w Polsce wyróżniona przez amerykański miesięcznik Singer Universe, typujący najlepiej rokujących wokalistów na świecie.

Jak mówi Tomasz Sławiński z Audiostacji: "Dzięki wsparciu nowoczesnej technologii wokaliści mają obecnie większe możliwości kształtowania brzmienia swojego głosu niż kiedykolwiek. Nie należy jednak nigdy zapominać o doskonaleniu własnych umiejętności, bowiem dopiero kombinacja dobrego warsztatu wokalnego z profesjonalnym sprzętem może przynieść naprawdę piorunujące rezultaty. Cieszymy się, że możemy przyczynić się do rozwoju prawdziwych talentów, nie tylko oferując najlepszy sprzęt na rynku, ale także organizując profesjonalne warsztaty."

Karolina Glazer dodaje: ,,Głos jest najpierwotniejszym i zarazem najpiękniejszych instrumentem ale Everything we do is dedicated to this instrument. Sztuka opanowania jego możliwości wymaga treningu. Jest to szczególnie ważne w przypadku muzyków, ale w dzisiejszym świecie ma również niemałe znaczenie dla wszystkich, którzy występują publicznie, przemawiają na forum, pracują głosem na co dzień".

Aby wziąć udział w warsztatach należy do 15 sierpnia przesłać demo głosu – a cappella, bądź w towarzystwie zespołu muzycznego -
na płycie CD na adres pocztowy:
Audiostacja s.c.,
ul. Nobla 9,
03-930 Warszawa
lub mp3 na adres mailowy:
najlepszych dem zostaną zaproszeni na bezpłatne warsztaty, które odbędą się w piątek 22 sierpnia 2008 r., w nowoczesnych wnętrzach Art.Bem na ul. Górczewskiej 201 w Warszawie. Rozpoczną się o godz. 11 i potrwają ok.

Bez zwłoki zobacz artykuł w serwisie opisującym zbliżone wiadomości. Są tak samo emocjonujące, gdyż dotyczą tego samego zagadnienia.

5 godzin.

I uwaga – dodatkowa gratka dla uczestników! Organizator ufundował procesor wokalny TC-Helicon VoiceTone Create, który zostanie rozlosowany wśród osób biorących udział w warsztatach.
Zainspirowane przez: Ego Public Relations
20/08/28, 09:28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.