Patricia Field gwiazdą modowego show w Galerii Mokotów!

Patricia Field, światowej sławy stylistka, w dniach 30 września – 1 października będzie gościć w Galerii Mokotów! Autorka strojów gwiazd serialu „Seks w wielkim mieście” i kultowego filmu „Diabeł ubiera się u Prady” 1 października podda modowej metamorfozie 10 klientów centrum, którzy wezmą udział w konkursie na modową metamorfozę z Patricią Field. Stylistka została zaproszona do Warszawy na modowe show przez Galerię Mokotów obchodzącą w tym roku swój jubileusz!

Stylistka Patricia Field, Sex w wielkim mieście
Oprawcowane przez: Galeria Mokotów
Zainspirowane przez: Galeria Mokotów

Guru mody na urodzinowym show w Galerii Mokotów
Patricia Field zdobyła międzynarodową sławę ubierając Sarah Jessicę Parker oraz inne gwiazdy serialu „Seks w wielkim mieście”. Swoją pozycję guru mody ugruntowała pracując przy filmie „Diabeł ubiera się u Prady”, za kostiumy do którego otrzymała nominację do Oscara oraz nagrody BAFTA! Tym razem stylistka zajmie się wykreowaniem nowego look’u 10 klientów Galerii Mokotów, którzy wyłonieni zostaną w ramach organizowanego konkursu. Stylistka swoją obecnością uświetni jubileusz Galerii Mokotów, która od samego początku promuje modę i najnowsze trendy, dlatego nie bez powodu uznawana jest za „Fashion leadera”.

Stylistka Patricia Field, Sex w wielkim mieście
Oprawcowane przez: Josh Jordan
Zainspirowane przez: Galeria Mokotów
Patricia Field tak komentuje swój udział w modowym show w Galerii Mokotów: „Wielokrotnie już słyszałam, że bywam nazywana psychologiem mody i bardzo mnie to cieszy, ponieważ psychologia jest procesem, dzięki któremu możemy odkryć drzemiące w nas pokłady kreatywności. W Galerii Mokotów mam nadzieję spotkać się z kobietami i przedyskutować z nimi wszelkie teorie na temat mody. Wierzę, że wspólnie uda się nam stworzyć przyjemną i zaskakującą modową niespodziankę.

Przeczytaj bez lęku ten udostępniony tutaj (http://www.pokazy.net/) materiał. Przedstawia on pokrewną kwestię, więc na pewno także będzie według Ciebie interesujący.

Wiem, że w Polsce funkcjonuje takie popularne powiedzenie: jak Cię widzą, tak Cię piszą i dla mnie ma to sens. Cieszę się, że Polacy są świadomi tego, jak można wyrazić siebie, dlatego jestem niezmiernie ciekawa, co powiecie o mnie. Jestem przekonana, że w Galerii Mokotów czeka nas doskonała zabawa i niezapomniane modowe show!”

Konkurs „Modowa metamorfoza z Patricią Field”
Na modową metamorfozę z Patricią Field mają jeszcze szanse osoby, które do 23 września br. wypełnią formularz dostępny w punkcie informacyjnym Galerii Mokotów i dołączą do niego zdjęcie całej sylwetki. Zgłoszenie można też przesłać za pośrednictwem specjalnej aplikacji dostępnej na fan page’u Galerii Mokotów na Facebooku . Spośród wszystkich zgłoszeń Patrcia Field wybierze 10 osób, które wraz z nią 1 października w Galerii Mokotów udadzą się w stylizacyjną podróż na oczach zgromadzonej publiczności.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie oraz na Facebooku.
Zainspirowane przez: Hill & Knowlton Poland Sp. z o.o.
Oprawcowane przez: Monika Podsiadło
21/06/04, 07:37
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.