Wesele pod namiotem

Wesele pod namiotem
Oprawcowane przez: county marquees
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Rezerwacji sali weselnej bywa zwykle jednym z największych wyzwań stojących przed Młodą Parą organizującą przyjęcie. Organizatorzy wesela zazwyczaj skazani są na maraton po domach i salach weselnych w poszukiwaniu wolnych terminów. Alternatywnym rozwiązaniem może okazać się wesele pod namiotem organizowane w plenerze.

Urzekający widok, duża przestrzeń, szumiące drzewa, świeże powietrze w ciepły letni wieczór to idealny obrazek weselny. Nic więc dziwnego, że wesela (https://www.saladlaciebie.com/sale-weselne/bartoszyce-1.html) pod namiotem cieszą się coraz większą popularnością. Warto dobrze do niego się przygotować oraz wziąć pod uwagę wszystkie często nieprzewidywalne, aspekty, tak by nic nie zakłóciło tego wyjątkowego przyjęcia.

Pora roku
Wesele w namiocie
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu
Aby nasze wesele było udane powinna dopisać pogoda. Jest to chyba najmniej przewidywalny, a przy tym najistotniejszy czynnik udanego przyjęcia, możemy jednak ograniczyć jego wpływ wybierając taki miesiąc, który zwiększy szanse na bezdeszczową i bezwietrzną pogodę. Najlepszym miesiącem jest czerwiec, kiedy to mało pada i noce są ciepłe. Lipiec jest także ciepły, jednak odnotowujemy stosunkowo dużo opadów i towarzyszących im burz. Sierpień jest również miesiącem ładnej pogodzie, jednak sierpniowe wieczory i noce są już chłodne.

Miejsce
Miejsce na przyjęcie powinno być na tyle duże, tak by bez problemu można było pomieścić stoły dla gości oraz niezbędny w tym dniu sprzęt. Może to być polana w lesie lub w parku, a także teren przynależący do zabytkowego dworku czy pałacyku.

Inną opcją, bardziej oszczędną, jest urządzenie przyjęcia w ogrodzie. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie w przypadku, gdy Para Młoda, bądź rodzina przyszłego małżeństwa ma na tyle spory ogród.

Namiot
Wesele pod namiotem
Oprawcowane przez: www.flickr.com
Zainspirowane przez: www.flickr.com
Obecnie na rynku istnieje wiele firm specjalizujących się w organizacji wesel w plenerze. Warto uważnie prześledzić ich oferty i zwrócić uwagę czy w cenie zawarty jest nie tylko namiot ale także podłogę, wykładzinę, parkiet czy lampę. W cenie oczywiście powinien znajdować się montaż oraz demontaż namiotu.

Gdy wybraliśmy już miejsce, dostarczono i złożono namiot do pełni szczęścia brakuje odpowiedniej firmy cateringowej, która zajmie się restauracyjną stroną wesela. Jednak i tu powinniśmy zachować czujność i sprawdzić, czy dana firma w swojej ofercie cenowej posiada odpowiednią ilość stołów, krzeseł, nakrycia stołu, a także odpowiednią ilość personelu.

Oczywiście nie można zapomnieć o oprawie muzycznej wesela. Może to być DJ lub zespół muzyczny. Jeżeli w programie naszego wesela przewidziane są tańce, należy przygotować utwardzone miejsce, tak by na nierównym terenie trawnika nikt nie złamał bądź wykręcił kostki. Należy także zadbać o miejsce dla zespołu (np. niewielka estrada), nagłośnienie, oświetlenie, a przede wszystkim prąd.

Organizacja wesela - https://saladlaciebie.com/sale-weselne/krynica-zdroj.html - pod namiotem nie jest najłatwiejsza i najtańsza jednak, która z Panien Młodych nie marzy o bajkowym weselu pod gołym niebem, w pięknym ogrodzie, pośród cudownie pachnących kwiatów.
Zainspirowane przez: opracowanie własne
Oprawcowane przez: A.D.
18/07/17, 07:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.