Wieczór panieński

Wieczór panieński
Oprawcowane przez: www.sxc.hu
Zainspirowane przez: www.sxc.hu
Pożegnanie stanu panieńskiego jest jednym ze zwyczajów poprzedzających ślub i wesele, który przywędrował do nas z zachodu. Jest to także doskonała okazja, aby oderwać się od absorbujących przygotowań weselnych i pobawić się w gronie najbliższych koleżanek.

Wieczór panieński można spędzić w różnoraki sposób. Pomysłów jest wiele - dzień w SPA, filmowy wieczór w domu, weekendowy wyjazd w wyjątkowe miejsce lub po prostu wyjściimprezy (zobacz sprawdź stronę)o klubu lub dyskoteki.
Panieńską zabawę przeważnie organizuje świadkowa Panny Młodej. Wieczór ten może być zorganizowany w tajemnicy. Wtedy to wszystkie wyzwania na wieczór panieński muszą być przygotowane tak, aby przyszła żona niczego się nie domyśliła. Oczywiście możemy też wszystkie atrakcje wieczoru uzgodnić i przygotować w porozumieniu z Panną Młodą.

Jak zorganizować taki wieczór?
Przede wszystkim warto kierować się nie tylko gustem Panny Młodej, ale także uczestniczek zabawy, ponieważ to one tworzą klimat tego wyjątkowego spotkania. Na początek należy przygotować listę gości, a następnie w porozumieniu z przyszłą żoną wybrać dogodny termin. O wybranym dniu należy powiadomić wszystkie uczestniczki na tyle wcześnie, aby móc jeszcze przedyskutować i przygotować różnego rodzaju atrakcje. W zależności od gustu wszystkich uczestniczek można bawić się z mieszkaniu, w centrum odnowy biologicznej lub ulubionej dyskotece. Można także na początek spotkać się w domu, a następnie udać się na wieczorne szaleństwa.

Jeśli decydujemy się na wariant z pobytem w domu, warto zadbać o to by nie była to zwykła domówka. Organizatorki powinny zadbać o zadania na cały wieczór dla jego bohaterki, tak by była to wyjątkowa noc, która zapadnie w pamięci Panny Młodej na długi czas. Mogą to być specjalne przygotowane na tą okazję pytania dotyczące znajomości Pana Młodego, test na żonę czy ślubne kalambury. Oczywiście pomysłów na zadania i zabawy jest tyle i uczestników tej szalonej nocy. Gdy ich jednak zabraknie inspiracji i gotowych propozycji możemy poszukać w internecie.

Miejsce w którym będzie odbywać się wieczór panieński można przyozdobić różnego rodzaju specjalnymi gadżetami. Takie przedmioty można znaleźć np. w sklepach z akcesoriami ślubnymi. Dużą popularnością cieszy się organizacja imprezy tematycznej np. w stylu lat 30, safari czy hippie. Najważniejsze aby każda z dziewczyn miała na sobie charakterystyczny dodatek, który będzie ją wyróżniał pośród innych osób bawiących się na dyskotece. Nieodłącznym elementem wieczoru panieńskiego są także prezenty. Warto zadbać aby pośród nich znalazło się coś praktycznego, zabawnego oraz seksownego.

Wybierając się do klubu, można pojechać do niego limuzyną, na motorach lub specjalnie wynajętym autobusem. Nie lada atrakcją będzie pokaz tańca chippenddales, sescenografia (look znajdź informacje) tarota lub wynajęty zawodowy fotograf, który uwieczni ten wyjątkowy wieczór.

Nie ważne gdzie i jak spędzimy wieczór panieński. Najważniejsze to bawić się dobrze i na całego w doborowym towarzystwie. Wieczór panieński ma być wesołym i hucznym pożegnaniem stanu panieńskiego.
Zainspirowane przez: opracowanie własne
Oprawcowane przez: A.D.
19/10/22, 14:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.