11-12 czerwca Herbalife Susz Triathlon

1-12 czerwca Herbalife Susz Triathlon
Oprawcowane przez: Giant
Zainspirowane przez: Giant
W najbliższym Herbalife Susz Triathlon wystartuje kilkuset zawodników, wśród nich ambasadorzy tegorocznej edycji – Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk, Łukasz Grass oraz Bartłomiej Topa. Ich przygotowania pod okiem profesjonalistów trwają od listopada ubiegłego roku, już wkrótce czeka ich wielki sprawdzian.

Specjaliści, czuwający nad kondycją ambasadorów, zapewniają o ich doskonałej formie: „Kiedy zaczynaliśmy treningi cel wydawał się niemal nierealny” – mówi Piotr Netter, autor planów treningowych dla Ambasadorów, dyrektor sportowy Herbalife Susz Triathlon. „Ambasadorzy musieli nauczyć się techniki pływania, a treningi biegowe realizowali w formie marszobiegów. Dzisiaj przebiegnięcie półmaratonu nie jest dla nich większym problemem. Tygodniowo pokonują nawet 200 kilometrów na rowerze i przepływają kilka kilometrów w basenie. Moim zdaniem są w życiowej formie.”

Piotr Adamczyk
Oprawcowane przez: Giant
Zainspirowane przez: Giant
Monika Zduńczyk z Giant Polska (oficjalny sponsor wydarzenia) podkreśla, jak ważny jest udział ambasadorów w imprezie: „Chodzi tu przede wszystkim o pokazanie tzw. „zwykłym ludziom”, że sport (Kurs trenerski Kielce) nie jest wyłącznie domeną zawodowców, poświęcających mu całe swoje życie. Udział w imprezie popularnych aktorów, takich jak choćby Tomasz Karolak czy Piotr Adamczyk pokazuje, że sport (trening siłowy wrocław) jest ważny i popularny praktycznie we wszystkich kręgach. Aktorzy czy dziennikarze, biorący udział w imprezie udowadniają również, że przy odpowiedniej motywacji i przygotowaniu, praktycznie wszystko jest możliwe – z pokonaniem morderczego dystansu triathlonu włącznie. To bardzo motywujące i mamy nadzieję, że wielu ludzi zachęci to do uprawiania sportu.”

Zawody w Suszu (woj. warmińsko-mazurskie) mają rangę Otwartych Mistrzostw Polski na dystansie długim. Są największą imprezą triathlonową w Polsce i zarazem w tej części Europy, czego najlepszym dowodem jest blisko 800 zawodniczek i zawodników z kilku krajów, którzy zadeklarowali swój udział. Już wkrótce będziemy mogli się przekonać, jak na tle czołowych triathlonistów z Polski i ze świata poradzą sobie gwiazdy aktorstwa i dziennikarstwa.
Zainspirowane przez: Vanguard PR
Oprawcowane przez: Robert Siemiński
18/07/24, 07:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.