Konkurs - z mamą na Kubę!

plakat
Oprawcowane przez: Biuro Kwiatowe Holandia
Zainspirowane przez: Biuro Kwiatowe Holandia
Z okazji Dnia Matki, Biuro Kwiatowe Holandia oraz EuroFlorist przygotowały atrakcyjny konkurs z nagrodami, zatytułowany „Zaczarowani kwiatami”. Główną nagrodą jest wyjazd dla dwóch osób na Kubę.

Z okazji Dnia Matki, Biuro Kwiatowe Holandia we współpracy z EuroFlorist zorganizowały konkurs adresowany do klientów kwiaciarń, miłośników kwiatów oraz wszystkich tych, którzy kochają swoją mamę i chcą ją docenić w dniu jej święta. W projekcie bierze udział 1000 kwiaciarń z całego kraju. Osoby zainteresowane udziałem w zabawie muszą dokonać zakupu w jednej z nich lub też w kwiaciarni internetowej . Do konkursu można się również zgłaszać poprzez Facebook.

Niezależnie od wyboru opcji, każdy otrzyma kod, uprawniający do zarejestrowania się na stronie konkursowej , gdzie będzie musiał odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe: Jaka niespodzianka sprawiłaby najwięcej radości mamie, w dniu jej święta. Spośród wszystkich zgłoszeń, Komisja wybierze jedną, najbardziej oryginalną wypowiedź a jej autor zostanie nagrodzony dwuosobową wycieczką na magiczną Kubę.
Na wszystkich uczestników konkursu czekają kupony rabatowe na zakupy w sklepie . Konkurs trwa do 13 czerwca br.
Więcej informacji na temat konkursu oraz regulamin można znaleźć na stronie .

***
Organizatorzy konkursu:

Biuro Kwiatowe Holandia jest organizacją działającą na rzecz producentów, importerów i eksporterów holenderskich kwiatów ciętych i roślin doniczkowych. Jej głównym zadaniem jest marketing oraz promocja kwiatów i roślin doniczkowych, propagowanie wiedzy o roślinach oraz kształcenie florystów. Zgodnie ze światową tendencją, BKH promuje kwiaty podkreślając wagę pozytywnych emocji, jakie wywołują w ludziach. Biuro jest organizacją typu non profit, utrzymującą się ze składek członkowskich.

EuroFlorist jest kwiaciarnią internetową inną niż wszystkie. Umożliwia wysyłanie kwiatów do dowolnego miejsca w Polsce i na świecie. Dba o to, aby ludzie mogli swobodnie przekazywać życzenia i wyrażać swoje uczucia za pośrednictwem kwiatów. EuroFlorist w przygotowanie bukietów wkłada całe doświadczenie i serce, gdyż ma świadomość, że oprócz kwiatów doręcza jeszcze emocje, a to zobowiązuje. Współpracując z ponad 700 kwiaciarniami w Polsce, jest członkiem Teleflor International, organizacji, która koordynuje międzynarodową, wymianę zleceń kwiatowych między 180 krajami świata – 54 000 kwiaciarni na całym świecie.
Zainspirowane przez: Biuro Kwiatowe Holandia, Sigma International (Poland) Ltd. Sp. z
Oprawcowane przez: Kamila Żmijewska
18/07/12, 10:41
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.