Długie włosy na ślub

Ślub jest jedną z tych okazji w życiu kobiety, kiedy pragnie ona wyglądać olśniewająco. Przygotowania do tej uroczystość trwają miesiącami, a czasem nawet latami. Przyszłe panny młode stosują diety, regularnie poddają się zabiegom upiększającym, zapuszczają włosy. Jednak nie każdej się to udaje.

Włosy rosną średnio około 1-1,5 cm miesięcznie więc czasem trzeba czekać wiele miesięcy, aż nasze osiągną idealną, wymarzoną długość. Nie zawsze starcza czasu czy cierpliwości.

Zobacz koniecznie ten wpis z witryny (https://www.soufeel.pl/bransoletki-personalizowane) opisującego zbliżone artykuły, gdyż on niewątpliwie również jest warty Twojej uwagi.

Czasami nasze włosy choć zdrowe, są tak cienkie i rzadkie, że długie nie wyglądają najlepiej. Nie oznacza to jednak, że panna młoda nie będzie mogła uczesać się w wymarzony kok czy oczarować gości fryzurą na miarę gwiazdy kina. Dzięki nowoczesnym metodom przedłużania i zagęszczania włosów, takim jak Racoon, dziś każda kobieta może odmienić swój wizerunek niemal na zawołanie i cieszyć się pięknymi długimi i gęstymi włosami.

Do przedłużania włosów metodą Racoon korzystamy z najwyższej jakości naturalnych włosów słowiańskich, które są lekkie i podatne na układanie i stylizacje. Łączenia są trwałe, ale niewidoczne co zapewnia dyskretny, elegancki wygląd. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji kosmetykami z serii Racoon X-TEND nowy wygląd, stworzony specjalnie na tę wyjątkową okazję, utrzyma się przez kilka miesięcy, a utrwalony na zdjęciach i w pamięci gości weselnych znacznie dłużej.
fryzury
Oprawcowane przez: Racoon
Zainspirowane przez: Racoon
fryzury
Oprawcowane przez: Racoon
Zainspirowane przez: Racoon

fryzury
Oprawcowane przez: Racoon
Zainspirowane przez: Racoon
fryzury
Oprawcowane przez: Racoon
Zainspirowane przez: Racoon

Więcej informacji i marce i metodzie na stronie
Zainspirowane przez: Estoria.pl
Oprawcowane przez: Agnieszka Szlendak
18/11/30, 10:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.