Prezent na nową drogę życia

Kiedyś elegancki zestaw obiadowy był jedną z pierwszych rzeczy, w którą wyposażano młodą parę. Dziś na ślubach częściej ofiarowuje się, tak zwane, „prezenty kopertowe”. Ma to praktyczne zastosowanie, jednak częściowo odziera też pierwsze miesiące małżeństwa z tej niezapomnianej magii, kiedy wszystkie ślubne prezenty przypominały nowożeńcom o wkraczaniu w nowy, piękny etap życia.

Warto zatem powrócić do tradycyjnych prezentów i podarować młodej parze Zestaw Porcelany Feston, który pozostanie z nimi na długie lata, kiedy zawartość kopert dawno już przepadnie na spłatę kredytów, rachunków i czynszu.
zastawa stołowa
Oprawcowane przez: Zakłady Porcelany "Ćmielów"
Zainspirowane przez: Zakłady Porcelany "Ćmielów"

„Dopóki śmierć Was nie rozłączy”
Ślub to szczególny moment - to jedna z tych nielicznych chwil, kiedy deklarujemy, że chcemy czegoś „na zawsze”. Ważne jest więc, by przedmioty, które w ten dzień podarujemy nowożeńcom, mogły również pozostać z nimi na długie lata. Dokonując wyboru ślubnego prezentu nie należy kierować się sezonową modą czy sięgać po rzeczy, które tylko wyglądają atrakcyjnie. Ślubne prezenty powinny być także eleganckie i dobre gatunkowo. – radzi właścicielka ekskluzywnego, ślubnego obiektu Dwór Korona Karkonoszy i doradca ślubny, Joanna Hoc –Kopiej.
Jeszcze w latach 70 – tych i 80 – tych porcelana z Ćmielowa była bezkonkurencyjnym prezentem dla młodej pary. Dziś – kiedy bezkrytyczny zachwyt nad wszystkim co „zachodnie” zaczyna przemijać – znów zaczynamy doceniać kunszt i jakość, którym polska porcelana wierna jest już od 1790 roku!

Slow food, slow home
Powrót do tradycyjnych marek to także bunt przed zwariowanym tempem życia, któremu coraz bardziej się poddajemy. Na obiad sięgamy po jedzenie z rodzaju fast food, a dom urządzamy podczas jednej wizyty w hipermarkecie – tłumaczy Joanna Hoc – Kopiej.
Jeśli zatem życzymy nowożeńcom, by naprawdę potrafili cieszyć się codziennością, piękny porcelanowy serwis Feston będzie doskonałą zachętą do tego by młodzi poczuli, że warto zadbać o szczegóły. Nie tylko w wystroju domowego wnętrza, ale - przede wszystkim - w tworzeniu niepowtarzalnej domowej atmosfery.

Dla młodej pary… i nie tylko
Ślub, wesele, miesiąc miodowy… to sielanka, która minie nadzwyczaj szybko. Potem młoda para musi się zmierzyć z ciągłymi wizytami krewnych i przyjaciół, którzy chcą zobaczyć, „jak to młodzi urządzili się na swoim”. W takich chwilach serwis obiadowy Feston może okazać się naprawdę przydatnym sprzymierzeńcem. 45 porcelanowych naczyń pozwoli po królewsku ugościć 12 osób, zaś dania podane w taki sposób z pewnością zyskają na wykwintności. Serwis Feston pozwoli także cieszyć się rodzinnymi obiadami, gdy w rodzinie dzisiejszych nowożeńców, pojawią się kiedyś nowi domownicy.

Wspomnienia zawsze w modzie
Zestaw Feston to tylko jedna z propozycji na ślubny prezent od Zakładów Porcelany „Ćmielów”.
Jest on jednak na tyle wyjątkowy, że doskonale łączy funkcjonalność z elegancką stylistyką. Klasyczne, harmonijne kształty naczyń, spokojna linia talerzy i kunsztowne dekoracje tworzą serwis, którego piękno pozostaje aktualna przez lata. Fason Feston występuje w kilku dekoracjach: od klasycznej bieli z delikatną złotą obwolutą; po kobaltowo – granatowe zdobienia, przetykane odważnymi złoceniami. Niezależnie jednak od dekoracyjnego wzoru, porcelana z kolekcji Feston to serwis, który znakomicie sprawdzi się w codziennym użytku oraz w chwilach uroczystych. Wyjątkowe momenty nabiorą, zaś jeszcze bardziej podniosłego charakteru, gdyż za każdym razem, kiedy na stole pojawi się serwis Feston, małżonkowie będą powracali wspomnieniami do chwili swojego ślubu. serwis (magicplay.pl/?pl_serwis-i-czesci,56)
Zainspirowane przez: Sfera PR
Oprawcowane przez: Kinga Bacewicz
18/07/12, 10:41
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.