Prawdziwie modowa impreza w Łubu Dubu

plakat
Oprawcowane przez: klub Łubu Dubu
Zainspirowane przez: klub Łubu Dubu
Wymiana ciuchów, konsultacje z fryzjerami, modelowanie włosów, szkolenie z robienia makijażu i słodki poczęstunek – takie atrakcje czekają na miłośników mody w sobotę 27 sierpnia, podczas drugiej edycji Swap Party. Organizatorem imprezy jest klub Łubu Dubu i portal modowy

Będzie okazja nie tylko wymiany starych ubrań na nowe, ale również do rozmów ze stylistkami fryzur z salonu MOHAIR, wymodelowania włosów i otrzymania kuponów zniżkowych na strzyżenie. Na miejscu będzie także wizażystka, która opowie o doborze kolorów do typu urody i zdradzi tajniki robienia profesjonalnego makijażu. Imprezę osłodzą pyszne muffiny z nowej cukierni artystycznej – Muffiniarni.

Podobnie jak podczas pierwszej edycji Swap Party - z założenia wymiana ubrań odbywać ma się bezgotówkowo, dopuszczalne są jednak wyjątki.

Czy powyższa porada wzbudziła u Ciebie dociekliwość? Jeżeli tak, to poznaj ten niesamowicie wyczerpujący tekst (http://www.dortex.pl/ceny-asortyment-outlet-cream-niesort/asortyment-outlet-ceny/). On zapewne też okaże się warty zgłębienia.

Jeśli ciuchy będą wyjątkowo wartościowe, można je odsprzedać, ale cena nie powinna przekroczyć 50 zł. Aby wziąć udział w imprezie, wystarczy przynieść do 26 sierpnia zbędne ciuchy i wieszaki do klubu Łubu Dubu. Zasada jest jedna – ubrania muszą być czyste i w dobrym stanie, a kosmetyki nieużywane.

Ona jest naprawdę niebanalna - szczerze zalecam tę witrynę (https://twoje-fototapety.pl/panele-szklane/50401-do-biura.html). Jeśli masz ochotę powiększyć obszar swej wiedzy na taki temat, to kliknij ten link.Swap Party odbędzie się 27 sierpnia w godzinach 14-17 w klubie Łubu Dubu przy ulicy Odrzańskiej 21-23. Za wstęp zapłacimy 10 zł.
Zainspirowane przez: PRoud Voice
Oprawcowane przez: Katarzyna Podsiadło
20/01/22, 12:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.