Niebanalne smaki i czekolada

czekolada serce
Oprawcowane przez: Pracownia Czekolady Victoria & F
Bezgraniczna ufność, zwłaszcza w gastronomii, może być nudna. A że kulinarne eksperymenty nie lubią nudy, mamy coś dla odważnych – miłosne spotkania niebanalnych smaków z czekoladą.

Ona – potrafi być słodka, choć bywa i ostra. On – nie potrafi być inny, jak silny i zdecydowany. Pewnego dnia stali się wyjątkowym połączeniem ekstremalnego niuansu i niebiańskiej rozkoszy. Czyżby miłosne spotkanie słonego ze słodkim? A może by tak odrobina czekolady z winem w tle? Jeśli odpowiesz "Tak", czeka Cię smakowite wyzwanie.

Dla tych, którzy ciekawi są słodko-słonego połączenia, już 12 lutego br. pracownia czekolady Victoria & Fortunata zaprasza na miłosne spotkanie "Słodko-Słono". Smakowite wyzwanie rozpocznie się o godz. 17.00 w restauracji Spiżarnia Warszawska (ul. Hoża 61 w Warszawie). Przy suto zastawionym stole, obok słonych zakąsek, snute będą opowieści o miłości i czekoladzie z afrodyzjakami w tle. Nie zabraknie także zabaw z czekoladą, gdzie każdy uczestnik wieczoru będzie mógł własnoręcznie zrobić czekoladowe serce, pomalować je kolorami miłości oraz skomponować niebanalne w smaku nadzienie.

Z kolei tych wszystkich, których ciekawi ekstremalne połączenie wina z czekoladą, pracownia zaprasza na "Miłosne spotkanie wina z czekoladą", które odbędzie się 14 lutego br. w winiarni Superiore (Al. Wilanowska 9A w Warszawie), o godz. 18.00. Tu - przy winie i czekoladzie - afrodyzjaki odkryją swoje najbardziej wstydliwe tajemnice, zaś czekolada pokaże swe prawdziwe oblicze i pozwoli na … wylanie formy oraz stworzenie autorskich czekoladek! Całość przypieczętują upominki-afrodyzjaki.

Zaintrygował Cię nasz opis? Zajrzyj więc do kolejnego artykułu i czytaj japonia wyprawa do woli o interesujących Cię zagadnieniach.Czekoladową oprawę obu spotkań poprowadzi Dorota Jaworska – właścicielka pracowni czekolady Victoria & Fortunata - od lat zajmująca się produkcją swoich autorskich czekoladek. Cena za spotkanie to 185 PLN od osoby (promocja dla par – tylko 300 PLN!).
Zainspirowane przez: Paulina Szczupaczyńska
20/02/15, 07:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.