Polski Dzień Przytulania

Polski Dzień Przytulania
Wielkimi krokami zbliża się 24 czerwca czyli Polski Dzień Przytulania. W Warszawie na placu Trzech Krzyży zorganizowana zostanie specjalna arena do przytulania – HugPark, a pod Sejmem RP będziemy nakłaniać polityków do okazania sobie odrobiny otwartości.

W zeszłym roku pod petycją ustanowienia 24 czerwca Polskim Dniem Przytulania podpisało się ponad 135 tys. osób z całego kraju.

24 czerwca światowym centrum przytulania stanie się cała Polska.

Ten odnośnik do serwisu tablice granitowe prowadzi do niesamowicie ciekawej strony, która ma równie interesujące informacje na omawiany temat.

Na ten wyjątkowy dzień zaplanowano całą masę atrakcji, a uściski odegrają w nich najważniejszą rolę. Wszystkie osoby otwarte na innych będą mogły optymistycznie przekazać pozytywną energię.

Polski Dzień Przytulania
W Warszawie na Placu Trzech Krzyży zostanie zainstalowany HugPark – specjalna arena, na której najwięksi antagoniści okażą sobie pozytywne uczucia. Będzie to miejsce zakończenia wszelkich dotychczasowych sprzeczek i zatargów. W HugParku każdy może się przytulić i otworzyć na innych – pomogą w tym specjalne ławki-przytulanki i rzepowe kamizelki do uścisków.
Będziemy starali się skłonić adwersarzy ze świata polityki do udowodnienia, że każdy potrafi otworzyć się na innych. Przekonamy celebrytów, aby zapomnieli o sprzeczkach i przyłączyli się do świętowania Dnia Przytulania. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zrobić coś dobrego dla innych. 24 czerwca zachęcamy do przytulenia się i przekazania komuś odrobiny pozytywnej energii.
Właśnie został rozwiązany konkurs na hymn Dnia Przytulania, który był prowadzony na stronie . Wpłynęło blisko 4 tys. zgłoszeń. Zwycięski tekst stanie się hymnem Dnia Przytulania i 24 czerwca zostanie odegrany przez ponad 150 osób na największym bębnie świata!
W obchody Dnia Przytulania włączą się też polscy artyści. W Poznaniu pozytywnymi wibracjami będą na poznaniaków oddziaływać zespoły HEY i Kumka Olik.

Bądź z nami 24 czerwca br. i otwórz się na innych! Przytul się i przekaż odrobinę pozytywnej energii – do zobaczenia!
Zainspirowane przez: Ciszewski Public Relations
22/05/19, 07:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.