Dzień Kobiet ma ponad 100 lat!

podpórka do książek
Oprawcowane przez: ArtDecor24.pl
Zainspirowane przez: ArtDecor24.pl
Od zawsze świętowaniu Dnia Kobiet towarzyszyły drobne upominki, wręczane przez mężczyzn kobietom. Choć lista popularnych upominków jest stała – na pierwszym miejscu królują kwiaty, a potem słodycze – to z każdym rokiem odchodzi się od schematu i typowych wyborów na rzecz oryginalności. Idealny drobiazg na tą okazję można znaleźć w sklepie ArtDecor24.

Zainteresował Cię nasz wpis? Zatem namawiamy Cię - zajrzyj na następną witrynę i dokonaj oceny naszych prób. W razie jakiś wątpliwości - zwróć się do nas!

Oferowane są tu wyroby eleganckie, stylowe oraz praktyczne, które pokocha każda kobieta.


szkatułka
Oprawcowane przez: ArtDecor24.pl
Zainspirowane przez: ArtDecor24.pl
Tradycja obchodzenia Dnia Kobiet wpisała się na stałe w polski kalendarz. Dzień wszystkich Pań świętuje się w Europie, ale także w wielu miejscach na całym świecie. Jego świętowanie zapoczątkowała Socjalistyczna Partia Ameryki, a impulsem dla jego stworzenia stał się strajk 15 tysięcy pracownic fabryki tekstylnej, które 8 marca 1908 roku w Nowym Jorku domagały się praw wyborczych oraz zwracały uwagę świata na niegodne warunki pracy wielu kobiet. Po raz pierwszy Dzień Kobiet świętowano w 1911 roku w wyznaczonym dniu, jakim został właśnie 8 marca.

Możesz zaskoczyć w tym dniu swoim oryginalnym pomysłem na upominek kupując piękną szkatułkę na biżuterię, z postacią elfa lub amorka. Niejedna Pani ucieszyłaby się z kompletu stylowych filiżanek do ulubionej porannej kawy czy herbaty, albo secesyjnego wazonu na otrzymane w prezencie tulipany. Artdecor24 oferuje wiele rodzajów szkatułek, świeczników oraz uwielbianych przez kobiety figurek Veronese, które doskonale urozmaicą ich wystrój wnętrz.

Kontrowersje oraz dyskusje dotyczące obchodzenia Dnia Kobiet ciągle trwają i maja zarówno zwolenników, jak i przeciwników, którym kojarzy się ono z czasami PRL.

Chcemy Cię zachęcić do równie ciekawych wpisów, które opracowaliśmy dla Ciebie z radością. Zatem kliknij stronę lampyilampki.pl i przeglądaj to, na co będziesz miał ochotę.

Jednak potrzeba istnienia Dnia Kobiet przetrwała i mamy nadzieję, że tak zostanie, gdyż wiele pań przyjmuje je do dnia dzisiejszego z wielkim entuzjazmem.

***
O firmie:
Sklep Artdecor24 oferuje stylowe meble, dekoracje wnętrz oraz ogrodów. W ofercie znajdziemy sekretarzyki, toaletki, komody i stoły w stylach Art Deco, Biedermeier, Shabby Chic, Kolonialnym, itp. oraz figury Veronese i słynne szkatułki Faberge.
Zainspirowane przez: ArtDecor24.pl
Oprawcowane przez: Emilia Markowicz
20/09/16, 07:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.