Warsztaty fotograficzne

fotografia studio
Na początku marca, w Warszawskiej Szkole Fotografii rusza nowy cykl miesięcznych, intensywnych zajęć z podstaw fotografii oraz cyfrowej edycji obrazu w programie Photoshop. Warsztaty - babie-lato.com/warsztaty -Warsztaty skierowane są do wszystkich miłośników fotografii, którzy chcą rozpocząć bądź pogłębić swoją wiedzę w tej dziedzinie sztuki.

Intensywne, 1-miesięczne warsztaty fotograficzne to propozycja dla wszystkich amatorów fotografii.

Nie masz zamiaru skończyć interesującego tematu na tym wpisie? W takim razie namawiamy do następnych - kliknij w źródło stomatologia na bielanach i przenieś się na zbliżoną stronę.

Podczas zajęć z podstaw fotografii uczestnicy nauczą się m. in. wybranych technik fotograficznych, pracy w studiu fotograficznym, fotoreportażu, krajobrazu, fotografii portretowej, ilustracyjnej czy kreacyjnej. Ponadto dowiedzą się jak poprawić wyniki swojej pracy podczas zajęć z cyfrowej edycji oraz jak profesjonalnie drukować zdjęcia w domowych warunkach. Warsztaty odbędą się w terminie 6 - 31 marca w systemie wieczorowym - w poniedziałki i środy oraz w jeden weekend w miesiącu (w sumie 48 godzin zajęć w szkole oraz dwa warsztaty plenerowe).
Zajęcia poprowadzą: Małgorzata Mikołajczyk, Lorne Liesenfeld, Maciej Szal, Maciej Skawiński, Michał Jeliński, Paweł Klesyk, Tomasz Płatek, Marta Zasępa, Paweł Żak.

fotografia studio
Oprawcowane przez: Warszawska Szkoła Fotografii


Kolejna propozycja WSFoto to warsztaty z podstaw cyfrowej edycji obrazu w programie Photoshop. Skierowane są one do osób, które chcą rozpocząć i ugruntować wiedzę m.in. z zakresu cyfrowej obróbki zdjęć. Wszyscy uczestnicy zajęć będą mogli poznać podstawy programu Adobe Photoshop - objaśnione zostaną narzędzia: pracy na warstwach, używania masek, podstaw szparowania, retuszu i korekty barwnej, rozdzielczości, budowy obrazu, przestrzeni barwnych, palety historii, filtrów. Ponadto podstawy pracy na kanałach – montaże, formaty zapisywania gotowych plików na potrzeby: druku domowego, labów czy prezentacji multimedialnych. Zajęcia odbędą się w terminie od 8 do 31 marca, w systemie wieczorowym w poniedziałki i środy (w sumie 32 godziny lekcyjne).
Zajęcia poprowadzi: Andrzej Satel lub Tomasz Płatek

Aby wziąć udział w zajęciach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie lub zgłosić swoją chęć uczestnictwa, bezpośrednio w sekretariacie Warszawskiej Szkoły Fotografii, przy ul. Łazienkowskiej 14. Koszt udziału w zajęciach wynosi 800 zł (podstawy Fotografii), bądź 550 zł (cyfrowa edycja zdjęć – Program Photoshop).

Biografie wykładowców prowadzących, terminarz spotkań oraz dokładny program zajęć znajduje się na stornie .
Zainspirowane przez: Warszawska Szkoła Fotografii
19/12/23, 07:09