31. Przegląd Piosenki Aktorskiej

20-28 marca 2010 roku już po raz 31. we Wrocławiu wielkie święto piosenki aktorskiej. Spektakle muzyczne, koncerty, przedstawienia oraz niezwykłe wydarzenia.

Czy zainteresowała Cię moja strona internetowa (https://scenariuszzycia.pl/lata-osobiste/)? Szalenie mi miło. Fantastycznie będzie, jeżeli stracisz jeszcze minutę, żeby wystawić swą ocenę.

Jak co roku PPA odbędzie się w dwóch nurtach: głównym i off. Podczas tegorocznej edycji będziemy mogli zobaczyć m.in.: Amandę Palmer, Brendana Perry z Dead Can Cance, Babylon Circus, głośną sztukę "Ismene" oraz naszpikowany gwiazdami światowej alternatywy koncert "Tribute To Nico – Life Along The Borderline".

Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie atrakcji. W tym roku również oprócz wśród statuetek dla finalistów znajdzie się TUKAN ULICY.

TUKAN ULICY
Od paru lat PPA przygotowuje dla widzów coś zaskakującego. Taką maskotką – gadżetem poprzednich edycji Przeglądu był udział Dody w Koncercie Finałowym z tekstami Witkacego (wywołał zresztą spore zamieszanie i konsternację wśród wiernych fanów piosenki aktorskiej w tradycyjnym wydaniu, choć występ Dody w kreacji z lat 20. niewiele miał wspólnego z jej zwykłym wizerunkiem) czy plenerowy występ pierwszego polskiego Chóru Narzekań w wykonaniu Mieszkańców Wrocławia pod pomnikiem Chrobrego.

W tym roku również planujemy podobną niespodziankę. Chcielibyśmy, by stały się nią występy grajków ulicznych z całej Polski. We współpracy z lokalnymi oddziałami Gazety Wyborczej odszukamy i zaprosimy do Wrocławia najlepszych, najciekawszych ulicznych muzyków – po jednym z każdego miasta.
Uliczni muzycy przybędą do Wrocławia, gdzie zagrają na Rynku i na ulicy Świdnickiej w dniach 24, 25 i 26 marca. Muzyk, wybrany głosami wrocławian w internetowym plebiscycie, otrzyma Tukana Ulicy – oficjalną nagrodę 31. Przeglądu Piosenki Aktorskiej.

Przegląd Piosenki Aktorskiej PPA
Oprawcowane przez: Teatr Muzyczny Capitol


Rozstrzygnięcie plebiscytu i wręczenie TUKANA ULICY nastąpi podczas Koncertu Finałowego 31. Przeglądu Piosenki Aktorskiej w dniu 26 marca 2010. Nagrodą będzie statuetka Tukana Ulicy oraz 1000 zł.
Zainspirowane przez: Teatr Muzyczny Capitol
20/01/20, 07:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.