Kwiatki na Dzień Matki i Dzień Dziecka

dziewczynka z kwiatami
Oprawcowane przez: Biuro Kwiatowe Holandia
Dzień Matki oraz Dzień Dziecka należą do wyjątkowych dni w roku, w których najbliższe osoby okazują sobie bezwarunkową miłość oraz bezgraniczne przywiązanie.

Warto celebrować wyjątkowe momenty w życiu a wzajemne głębokie uczucia szczególnie pielęgnować i okazywać w odpowiedni sposób. Te najpiękniejsze i najszczersze najłatwiej wyrazić kwiatami. Dowiedziono bowiem, że kwiaty (sztuczne liście) pozytywnie wpływają na odbiór rzeczywistości i dają poczucie zadowolenia.

Ponadto oprócz swojego piękna, roztaczają wokół siebie cudowną woń, poprawiają samopoczucie i potęgują nastrój danej chwili.

Wejdź na ten link oraz zobacz więcej nawozy wapniowe bardziej precyzyjnych informacji dotyczących podnoszonego tu tematu. Na pewno jest on niezwykle emocjonujący.

Kwiaty są prawdziwym darem natury, dlatego nie może ich zabraknąć podczas tych najważniejszych dni w roku.

Floryści z Biura Kwiatowego Holandia podpowiadają, żeby kompozycję dla mamy ułożyć z jej ulubionych kwiatów, dołączając do niej swoje zdjęcie, czy własnoręcznie wykonaną laurkę. Aranżacja może zaskakiwać formą i kształtem, być różnorodna pod względem kwiatów
i kolorów. Obecnie panuje całkowita dowolność. Liczą się intencje i pozytywne uczucia. To właśnie dzięki kwiatom, Dzień Matki będzie świętem każdej mamy, w którym poczuje się wzruszona i kochana.

Dla dziecka w dniu jego święta proponujemy bukieciki z szafirków, stokrotek oraz kolorowych kwiatów. Chcąc nadać kompozycji dziecięcy charakter warto do niej dodać małą maskotkę lub coś słodkiego. Taki zestaw wywoła uśmiech na twarzy niejednego dziecka.
Zainspirowane przez: Biuro Kwiatowe Holandia, Sigma International (Poland) Ltd. Sp. z
21/02/17, 16:24
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.